36607

Xiaomi Watch S1 Black išmanusis laikrodis

159,99 €

This product is no longer in stock

Pranešti, kai atsiras prekyboje

Rekomenduojamos papildomos prekės:

Prekės aprašymas

Watch S1 Būk stilingai aktyvus
Klasika išmaniajame laikrodyje Svarbus susitikimas su klientais ar formalus vakarėlis, Xiaomi Watch S1 pasirūpins tinkamu jūsų įvaizdžiu.
Safyro stiklas
Nerūdijančio plieno korpusas
Odinis dirželis
Bluetooth® skambučiai
Dviejų dažnių GPS
1.43" AMOLED ekranas
117 treniruočių
režimų
Širdies ritmo
ir SpO₂
stebėjimas visą dieną
Belaidis įkrovimas
Meistriškai interpretuota
tobulybė ir grožis
Didelis ekranas, nesenstantis grožis Didelis 1,43 colio AMOLED ekranas sukurtas naudojant pažangią ekrano ir energiją taupančią technologiją. Padengtas safyro stiklu, kuris atrodo taip gražiai, kad lėtą laiko ėjimą paverčia menu. Palaiko nuolat aktyvaus ekrano režimą*.
 • 1.43" AMOLED
 • 326ppi Didelė raiška
 • 60Hz Atnaujinimo dažnis
Safyro stiklas Safyro stiklas* yra itin kietas ir atsparus dilimui, jo atsparumas įbrėžimams gerokai viršija įprasto stiklo atsparumą. Tiksliai išpjautas safyro stiklas spindi iš visų kampų.
Nerūdijančio plieno korpusas Dėl savo unikalių savybių, atsparumo korozijai ir įbrėžimams, laikrodžio korpusui naudojamas 316L austenitinis nerūdijantis plienas, todėl Xiaomi Watch S1 yra patvariausias laikrodis iš visų Xiaomi laikrodžių.
Rankų darbo apdaila Kiekvienas korpusas yra individualiai nušlifuotas tradicinių laikrodžių meistrų, suteikiant jam tikslią, nugludintą apdailą.
Parodykite savo stilių riešo pakreipimu Xiaomi Watch S1 komplektacijoje turi du dirželius: aukščiausios kokybės odinį dirželį ir nešvarumams atsparų fluoro guminį dirželį. Pirmasis skirtas ypatingoms progoms, antrasis komfortui, atliekant pratimus. Abu dirželiai yra lengvi, minkšti ir malonūs odai.
Fluoro guminis dirželis Atsparus nešvarumams ir lengvai valomas. Patvarus bei išskirtinis, nelimpantis prie odos, kai prakaituojate.
Odinis dirželis Minkšta ir patvari aukščiausios kokybės oda. Natūraliai smulki tekstūra suteikia daugiau elegancijos.
Sukurtas naudojant
pažangias technologijas
Dviejų dažnių multisisteminis GPS Integruotas dviejų juostų GNSS lustas palaiko penkias pagrindines palydovinės padėties nustatymo sistemas: GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo ir QZSS. Kartu su pažangiais optimizavimo algoritmais greitai ir tiksliai nustatyto padėtį ir suteikia profesionalią statistiką.
Ne tik verslo partneris,
bet ir treniruočių palydovas
117 treniruočių režimų Palaiko 117 treniruočių režimų* tarp kurių yra 19 profesionalių treniruočių režimų, įskaitant krepšinį, tenisą, plaukimą, HIIT ir kitas. Nesvarbu, ką sportuojate - Xiaomi Watch S1 jums padės. Pažangi programinė įranga užtikrina, kad treniruočių statistika būtų įrašoma tiksliai.
 • Laisvo stiliaus treniruotė
 • Alpinizmas
 • Važiavimas dviračiu
 • Minimas treniruokliu
 • Šokinėjimas
 • Irklavimo treniruoklis
 • Elipsinis treniruoklis
 • Plaukimas baseine
 • Plaukimas atvirame vandenyje
 • Triatlonas
 • Bėgimas takeliu
 • Bėgimas lauke
 • Didelio intensyvumo intervalinės treniruotės (HIIT)
 • Vaikščiojimas
 • Krepšinis
 • Tenisas
 • Bėgimas gamtoje
 • Žygiai
 • Joga
Užsidėkite ir judėkite
5 ATM atsparumas vandeniui* Xiaomi Watch S1 atsparumas vandeniui yra 50 metrų, todėl drąsiai dėvėkite plaukiodami atvirame vandenyje arba baseine.
Judėkite kada norite, prieiga vienu paspaudimu Specialus SPORT mygtukas vienu paspaudimu įjungia mėgstamą treniruotę. Xiaomi Watch S1 taip pat automatiškai atpažįsta kai bėgate takeliu, bėgate lauke ar einate*.
Visapusiškas sveikatos stebėjimas visą dieną
24 valandų širdies ritmo stebėjimas Galingi kelių kanalų PPG bio jutikliai širdies ritmą stebi 24 valandas. Su atnaujinta įranga ir algoritmais, jutiklis tiksliai stebi širdies ritmą atliekant didelio intensyvumo pratimus. Jei širdies susitraukimų dažnis yra per didelis, siunčia įspėjimus, todėl visada galite būti ramūs. Jis taip pat automatiškai išsaugo jūsų ramybės pulso* duomenis iš ankstesnių 30 dienų, nuolat stebėdamas sveikatos pokyčius.
 • Kelių kanalų PPG Bio jutiklis
 • Širdies ritmo įspėjimai Perspėjimai apie aukštą širdies ritmą*
 • Poilsio širdies ritmo kreivė Nuolat seka Jūsų širdies ritmą
Nuolatinis deguonies kiekio kraujyje matavimas Šiuo metu ypač svarbu sekti deguonies kiekį kraujyje. Laiku atliekamas deguonies kraujyje stebėjimas gali padėti geriau suprasti jūsų fizinę būklę. Dėl pažangios techninės ir programinės įrangos, deguonies kiekį kraujyje galima stebėti visą dieną*. Galite pasirinkti matavimo intervalą.
Patobulintas miego stebėjimas
Tikslumas pagerintas 35 %*
Palaiko ilgo miego ir trumpo miego* stebėjimą, registruoja skirtingas miego stadijas,
padeda daugiau sužinoti apie tai, kas vyksta miego metu, kad lengviau išsiugdytumėte sveikesnio miego įpročius.
* Tikslumo pagerinimo duomenys iš vidinio testo, liginant su Mi Watch.
Daugiau sveikatos stebėjimo funkcijų
Streso aptikimas Stebėkite savo streso lygį ir registruokite kasdienes bei 30 dienų streso tendencijas. Paimkite stresą į savo vadžias.
Kvėpavimo pratimas Greitai atsikratykite fizinės ir psichologinės įtampos, vadovaudamiesi rodomais ritmais ir atlikdami 1-5 minučių kvėpavimo pratimą.
Sveikatos indeksas Atnaujintas sveikatos indeksas leidžia nustatyti vidutinio ir didelio intensyvumo veiklų trukmę ir tikslus.*
Ilgas baterijos veikimo laikas Xiaomi Watch S1 turi ypač didelę 470 mAh talpos bateriją, kuri ženkliai prailgina naudojimo laiką, todėl Jums nereikės patirti nepatogumų dėl dažno įkrovimo. Greitai įkraukite su visiškai nauja Xiaomi Watch S1 magnetinio belaidžio įkrovimo stotele.
 • 12 dienų įprastas naudojimo režimas*
 • 24 dienos energijos taupymo režimas
Pagerinkite savo gyvenimą
Atlaisvinkite rankas naudodami Bluetooth® telefono skambučius Kai sulaukiate telefoninio skambučio, vienu prisilietimu atsiliepkite ir kalbėkite tiesiai per laikrodį* - integruotas mikrofonas ir garsiakalbis.
Lengvas atsiskaitymas Bendradarbiaujame su MasterCard® (Curve, Swedbank). Xiaomi Watch S1 palaiko NFC bekontaktinius mokėjimus* - greitos ir lengvos operacijos vienu riešo pasukimu.
Balso asistentas* Integruotas „Alexa“ balso asistentas padeda lengvai ieškoti informacijos ir valdyti išmaniuosius namų įrenginius*. *Alexa funkcijos ir funkcionalumas palaikomi per OTA, todėl laikrodžio programinė įranga turi būti atnaujinta į naujausią versiją.
Sužinokite apie savo sveikatą vienu žvilgsniu Naudodami „Mi Fitness“ programėlę* galite lengvai peržiūrėti kasdienę sveikatos statistiką, pvz., širdies ritmą, fizinę būklę ir miegą, matykite aiškų savo sveikatos vaizdą. Taip pat palaikomas duomenų sinchronizavimas su „Strava*“ ir „Apple Health*“, padeda labiau save disciplinuoti.
Nesijaudinkite, aš čia, kad jums padėčiau Nelaimės atveju tris kartus paspauskite mygtuką apatiniame dešiniajame laikrodžio kampe, kad greitai surinktumėte skubios pagalbos numerį*.
 • Pastabos:
 • * Visi šiame puslapyje esantys vaizdai yra tik demonstravimo tikslais ir gali skirtis nuo tikrojo produkto.
 • * Šis gaminys ir jo funkcijos nėra sukurti kaip medicinos prietaisas ir nėra skirti bet kokiai ligai numatyti, diagnozuoti, užkirsti kelią ar išgydyti.
 • * Visada aktyvus ekranas: palaikomas nuolat rodomas laikas. Šios funkcijos įjungimas labai paveiks akumuliatoriaus veikimo laiką;
 • * Safyro stiklas: sintetinis safyro stiklas;
 • * Visi baterijos veikimo trukmės bandymo duomenys gauti iš „70mai Lab“. Baterijos veikimo laikas faktinio naudojimo metu priklauso nuo įvairių veiksnių, tokių kaip sąranka, veikimas ir naudojimo aplinka, ir gali skirtis nuo laboratorinių rezultatų;
 • * Įprastos naudojimo režimo 12 dienų testavimo sąlygos: numatytieji gamykliniai nustatymai, kai įjungtas visą dieną trunkantis širdies ritmo stebėjimas ir numatytasis nustatymas kartą per 10 minučių. Gauta ir parodyta 100 tiesioginių pranešimų per dieną; nustatyti du žadintuvai per dieną; tikrino laikrodžio ekraną 200 kartų per dieną; gavo ir parodė keturis pranešimus apie gaunamus skambučius per dieną; 30 minučių trukmės „Bluetooth“ telefono skambučių kiekvieną savaitę; prijungtos ausinės, leidžiančios groti muziką 30 minučių kiekvieną savaitę; atliko du 30 minučių lauko sporto užsiėmimus per savaitę (įjungtas GPS); naudojo NFC bekontakčiams mokėjimams dešimt kartų per dieną.
 • * Energijos taupymo režimas 24 dienų testavimo sąlygos: numatytieji gamykliniai nustatymai su išjungtu visos dienos širdies ritmo ir streso stebėjimu bei įjungtas 24 valandų nepertraukiamas žingsnių skaičiavimas. Gavo ir parodė 100 tiesioginių pranešimų per dieną, nustatė du žadintuvus per dieną ir 20 kartų tikrino laikrodžio ekraną. Jokio sporto lauke.
 • * 117 treniruočių režimų apima 19 profesionalių režimų ir 98 išplėstinius treniruočių režimus. Treniruočių režimų skaičius skiriasi priklausomai nuo programinės įrangos versijos. Įsitikinkite, kad turite naujausią programinės įrangos versiją;
 • * 5 ATM atsparumas vandeniui: Xiaomi Watch S1 atsparumas vandeniui yra 5 ATM (50 metrų gylyje). Įvertinimas pagrįstas standartu GB/T 30106-2013 ir standartu ISO 22810:2010. Jį galima dėvėti baseine, plaukiant netoli kranto ar atliekant kitą veiklą sekliame vandenyje. Tačiau jo negalima naudoti karštame duše, saunoje ar nardant. Be to, stenkitės, kad vandens sporto metu laikrodis nebūtų paveiktas vandens srovių. Atsparumo vandeniui lygis nėra nuolatinis ir laikui bėgant gali sumažėti. Vandens sportui naudokite fluoro gumos dirželį.
 • * Širdies susitraukimų dažnis ramybės būsenoje: širdies dūžių skaičius per minutę, kai žmogus yra sąmoningas ir ilsisi. Xiaomi Watch S1 matuoja kasdienį širdies ritmą ramybės būsenoje, kelis kartus per dieną imdamas širdies ritmo duomenis ir derindamas juos su veiklos duomenimis. Tada laikrodis išsaugo paskutinių 30 dienų širdies ritmo kreivę ramybės būsenoje, todėl naudotojas gali suprasti savo fizinės būklės pokyčius pagal ramybės pulso pokyčius;
 • * Perspėjimus apie aukštą širdies ritmą reikia įjungti rankiniu būdu;
 • * Kraujo deguonies stebėjimo (SpO₂) funkcija nėra skirta diagnozuoti, profilaktikai, stebėti, prognozuoti, prognozuoti bet kokią ligą, tirti fiziologinius procesus ar kitais medicininiais tikslais. Visi duomenys ir sekimas turėtų būti naudojami tik asmeninei gerovei ir asmeniniams tikslams. Jei jaučiatės nepatogiai, pasikliaukite profesionaliais medicinos prietaisais arba kreipkitės pagalbos į gydytoją.
 • * Visos dienos kraujo deguonies stebėjimo režimą reikia įjungti rankiniu būdu. Numatytasis stebėjimas nustatytas kartą per 30 minučių ir gali būti nustatytas kartą per 10 minučių. Šis gaminys yra ne medicinos prietaisas. Matavimo duomenys ir rezultatai yra tik informaciniai ir nėra diagnozės bei gydymo pagrindas;
 • * Miego fazės, vidutinio širdies susitraukimų dažnio ir kraujo deguonies duomenys nebus rodomi nusnūdus trumpiau nei tris valandas. Trumpo miego aptikimo trukmė yra nuo 20 minučių iki 3 valandų;
 • * NFC mokėjimai negrynaisiais pinigais priimami tik „Mastercard®“ palaikomuose mokėjimo terminaluose. Galimybė mokėti Mastercard® ir NFC gali skirtis priklausomai nuo regiono.
 • * Alexa pasiekiama ne visomis kalbomis ir ne visose šalyse. Alexa funkcijos ir funkcionalumas gali skirtis priklausomai nuo vietos. Amazon, Alexa ir visi susiję logotipai yra Amazon.com, Inc. arba jos filialų prekių ženklai.
 • * Xiaomi Watch S1 negali būti tiesiogiai susietas su „Strava App“.
 • * Funkcijos, įskaitant pranešimus apie gautas žinutes ir skambučius, bet tuo neapsiribojant, reikalauja, kad programa „Mi Fitness“ nuolat veiktų fone. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. programos nustatymus;
 • * Ekstremalių situacijų kontaktų funkcija reikalauja, kad įrenginys būtų prijungtas prie telefono Bluetooth®. Pirmiausia įjunkite funkciją, tada nustatykite kontaktą.
 • * Šio tinklalapio specifikacijos ir aprašymai gali keistis. Xiaomi pasilieka teisę bet kuriuo metu be įspėjimo ar įsipareigojimų keisti, įskaitant, bet neapsiribojant, šio produkto funkcionalumą, funkcijas, specifikacijas, vartotojo sąsajas šiame tinklalapyje.
 • * Palaikomų bankų sąrašas (atnaujinamas): 1. Lietuva: Curve, Swedbank; 2. Latvija: Curve, Swedbank; 3. Danija, Finland, Norway: Curve, SEB; 4. Estija: Curve, Swedbank; 5. Italija: Curve, Nexi Payments; 6. Čekija: Curve, Československá obchodní banka, a.s.; 7. Lenkija: ZEN, POCZTOWY, SGB, Curve, BNP Paribas; 8. Slovakija: Curve, mBank; 9. Švedija: Curve, Swedbank, SEB; 10. Ukraina: AlfaBank, PJSC CB PRIVATBANK, JSC Oschadbank, OJSC Universal Bank, PJSC Bank Vostok, Public JSC First Ukrainian International Bank, Joint Stock Bank Ukrgasbank; 11. JK: Curve.

Techniniai duomenys

SuderinamumasAndroid 6.0 ir aukštesnė versija
SuderinamumasiOS 10 ir aukštesnė versija
Ekrano tipasAMOLED
Ekrano dydis1.43"
Ekrano raiška466 x 466 px
Papildomos funkcijosAkselerometras
Papildomos funkcijosDaugiau nei 110 sporto režimų
Papildomos funkcijosDeguonies kiekio kraujyje matuoklis
Papildomos funkcijosGeomagnetinis jutiklis
Papildomos funkcijosGiroskopas
Papildomos funkcijosMagnetinis belaidis įkrovimas
Papildomos funkcijosMiego stebėjimas
Papildomos funkcijosMuzikos valdymas
Papildomos funkcijosPranešimai
Papildomos funkcijosPriimami skambučiai
Papildomos funkcijosŠirdies ritmo matuoklis
Papildomos funkcijosŠviesos jutiklis
Duomenų perdavimasBluetooth 5.2
Duomenų perdavimasNFC
Duomenų perdavimasWi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz
NavigacijaBeiDou
NavigacijaGalileo
NavigacijaGLONASS
NavigacijaGPS
NavigacijaQZSS
Temperatūros ribos-10°C ~ 45°C
Įmontuotas mikrofonasTaip
Baterijos tipasLičio polimerų
Baterijos talpa470mAh
Baterijos veikimo laikasiki 12 dienų (įprasto naudojimo rėžimu)
SpalvaJuoda
Matmenys46.5 mm x 46.5 mm x 11 mm (be apyrankės)
Apyrankės ilgis165.1 mm-225.1 mm (odinė), 149.8 mm-233.8 mm (guminė)
Apsaugos klasė5 ATM
KomplektacijaDirželis
KomplektacijaIšmanusis laikrodis
KomplektacijaKrovimo stotelė
KomplektacijaVartotojo vadovas

Sekite naujienas

Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!

Sekite mus:

Mums svarbi jūsų nuomonė