40683

Xiaomi Smart Pet Fountain

54,99 €

-15,00 €

69,99 €

- +

Rekomenduojamos papildomos prekės:

Prekės aprašymas

Xiaomi Smart Pet Fountain Augintinis aprūpintas vandeniu
24 valandas per parą
Cirkuliuojantis vanduo yra naminių gyvūnų natūralus pasirinkimas. Tekantis vanduo yra švarus ir patikimas vandens šaltinis mažiems gyvūnams. Nuolatinis nepakankamas arba nešvaraus vandens gėrimas gali turėti rimtų padarinių naminių gyvūnėlių inkstų ir šlapimo takų būklei.
Cirkuliuojančio vandens grandinė Šis Xiaomi Smart Pet Fountain imituoja kalnų upelį, sudarydamas apskritą vandens grandinę. Vanduo prisotintas deguonimi atitinka naminių gyvūnėlių prigimtį ir padidina jų susidomėjimą geriamuoju vandeniu Prisotintas deguonies dėl cirkuliuojančio vandens kontūro. 7° pasvirimo kampas moksliniam gėrimui.
Plaukų plovimas plačiu vandens paviršiumi.
Keturgubas gilus filtravimas Vanduo, kurį augintiniai gerti mėgsta.
Naudojant keturių pakopų efektyvų gilų filtravimą, smulkios dalelės, plaukai ir likutinis chloras, įskaitant Ca ir Mg jonus, kurie formuoja inkstų akmenis, yra efektyviai sulaikomi ir filtruojami, užtikrinant sveiką ir skanų vandenį.
Tyli sistema Tylesnis vandens srautas geresniam miegui. Vanduo teka lėtai ir tyliai. Veikimo triukšmas neviršija 30 Db*.

Tylus fontano tekėjimas su natūralaus aukščio padėtimi
Tyli vandens grandinės padalijimo struktūra
Tylus siurblys ore yra pakabinamas, kad sumažintų triukšmą
Nuotolinis valdymas su „Mi Home“ aplikacija Priminimai apie priežiūrą.
Suporuotas su „Mi Home“ / „Xiaomi Home“ aplikacija, į telefoną siunčia priminimus, kai reikia įpilti vandens, išvalyti fontaną ir pakeisti filtrą. Bakstelėkite funkcijos mygtuką arba naudokite aplikaciją, kad peržiūrėtumėte skirtingus kasdieninio naudojimo režimus.
Įprastas režimas: 24h vandens tekėjimas.
Išmanusis režimas: dažnas vandens tekėjimas dieną ir pertraukiamas vandens tekėjimas naktį.
Indikatoriai patogūs ir aiškūs, skirti stebėti realiuoju laiku. Vandens lygį parodo šviesosŠvieselės pateikia intuityvius ir lengvai suprantamus rodmenis, o permatomas langas leidžia realiu laiku stebėti vandens lygį. Kai vandens nepakanka, „Mi Home“ / „Xiaomi Home“ aplikacija ir raudonas vandens lygio indikatorius ant fontano primins, kad reikia papildyti vandenį.
2L talpa Jūsų augintinio vandens poreikiai patenkinti, todėl galite keliauti. 2l tūris patenkina suaugusios katės vandens poreikį 4-7 dienoms*.

Techniniai duomenys

ModelisXWWF01MG
Temperatūros ribosAplinkos temperatūra: 4°C ~ 40°C
Drėgmės diapazonas10% – 90% RH
Matmenys191 × 191 × 177 mm
Talpa2 L
Svoris3 kg
Kabelio ilgis1.5 m

Sekite naujienas

Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!

Sekite mus:

Mums svarbi jūsų nuomonė