Xiaomi Electric Scooter Cable Lock Black View larger

43696

Xiaomi Electric Scooter Cable Lock Black

26,90 €

Kodinis užraktas su paprastu bei itin saugiu dizainu. Minimalistinis, kompaktiškas ir lengvas dizainas su komfortiška gumine danga išorėje. Didesniam saugumui - penkių skaitmenų kodas. 1200 mm tvirtas plieninis kabelis. Užrakto cilindras ir strypas yra pagaminti iš cinko lydinio ir yra apdoroti specialia antikorozine danga.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

More details

- +

Prekės aprašymas

Xiaomi Electric Scooter Cable Visiškai naujas kodinis užraktas su paprastu bei itin saugiu dizainu Stilingas dizainas | Patogus užraktas | Penkiaženklis kodas
1200 mm plieninis kabelis | Ekologiškas ir patvarus
Minimalistinio dizaino, nešiojamas ir patogus Sukurta Xiaomi paspirtukams, spyna pasižymi minimalistiniu, kompaktišku ir lengvu dizainu su komfortiška gumine danga išorėje.
Penkių skaitmenų kodas – didesniam saugumui 100 000 galimų skaitmenų kombinacijų iki 10 kartų didesniam* saugumui nei įprastas keturių skaitmenų kodinis užraktas. Kodo atkūrimo funkcija buvo atlikta 5000 bandymų ciklų*, siekiant užtikrinti aukščiausius patvarumo standartus.
Tvirtas plieninis kabelis, saugus ir patvarus 1200 mm tvirtas plieninis kabelis* gali atlaikyti iki 1500 N* tempimo jėgą.
Aukštos kokybės, ekologiškas dizainas Pagaminta iš aukščiausios kokybės ekologiškų medžiagų, užtikrinančių optimalią apsaugą nuo smūgių, aukštos temperatūros, korozijos ir rūdžių. Visos medžiagos atitinka aplinkosaugos ir REACH standartus*.
Cinko lydinio užrakto galvutė, patvari ir nerūdijanti Užrakto cilindras ir strypas yra pagaminti iš cinko lydinio ir yra apdoroti specialia antikorozine danga
Kodo keitimas
Kodo keitimas Pradinis kodas yra 00000.
Pasukite kodo ratuką Kai pradinis kodas sulygiuotas, pasukite ratuką 90° pagal laikrodžio rodyklę.
Nustatykite naują kodą Kodas keičiamas į 12345.
Pasukite kodo ratuką atgal Pasukite ratuką 90° prieš laikrodžio rodyklę.
Naujas kodas sukurtas Kad užbaigtumėte, įstatykite užrakto cilindrą į spynos korpusą.
Kaip naudotis užraktu
  • Pastabos:
  • * 5 skaitmenų kodai turi 100 000 galimų kombinacijų, o 4 skaitmenų kodai turi tik 10 000 kombinacijų. Todėl 5 skaitmenų kodai turi 10 kartų daugiau nei standartinių 4 skaitmenų kodų derinių.
  • * Kai kodo ratukas buvo sulygiuotas ir atrakintas, užrakto galvutė buvo nuimta ir vėl pritvirtinta, o kodo ratas apsisuko 360°, kad būtų užbaigtas vienas bandymo ciklas. Tada užraktas buvo išbandytas iki nurodyto ciklų skaičiaus, įrodant, kad tarnavimo laikas yra mažiausiai 5000 ciklų, neprarandant funkcionalumo.
  • * Spyna buvo pritvirtinta aplink du apvalius 25 mm skersmens metalinius strypus, o užrakto galvutė buvo tolygiai išdėstyta tarp abiejų strypų. Tada buvo naudojamas tempimo testeris, skirtas įtempimui iki nurodytos vertės.
  • * Užrakinta spyna gali atlaikyti 1500N tempimo jėgą neprarandant funkcionalumo.
  • * REACH reglamentas (EB) Nr.1907/2006 XVII priedo 20 įrašas ir pakeitimas Komisijos reglamentas (ES) Nr.276/2010 (anksčiau žinomas kaip 2009/425/EB)
  • * Xiaomi ir jos filialai neatsako už jokius su paspirtuku susijusius nuostolius, atsiradusius dėl spynos sugadinimo ar vandalizmo.

Techniniai duomenys

SpalvaJuoda
MatmenysΦ 12 x 1200mm
Svoris270 g
Pagaminta išABS
Pagaminta išCinko lydinio
Pagaminta išPlieninio kabelio

Sekite naujienas

Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!

Sekite mus:

Mums svarbi jūsų nuomonė