45218

Xiaomi 13 Pro 12/256GB Ceramic White mobilusis telefonas

1 179,00 €

This product is no longer in stock

Pranešti, kai atsiras prekyboje

Prekės aprašymas

Xiaomi 13 Pro
SUKURTA BENDRADARBIAUJANT SU
Meistriškumo užkulisiai
Meistriškumo užkulisiai Xiaomi 13 Pro įkūnija mūsų fotografijos filosofiją. Šedevras atsakingas už šedevrą. Šiame įrenginyje integruota profesionali optika, emocinga vaizdo estetika ir visapusiška „Leica“ patirtis, siekiant sujungti šimtmečio senumo fotografijos legendas ir šiandien jūsų kuriamus šedevrus.
„Leica“ profesionalus optinis lęšis
1 colio itin didelis jutiklis, 75 mm slankiojantis teleobjektyvo lęšis
Pirmaujantis
Snapdragon® 8 Gen 2
Itin greitas ir efektyvus energijos suvartojimas, kad baterijos užtektų visą dieną*
WQHD+ dinaminis 120 Hz AMOLED ekranas
Neįtikėtinos detalės ir itin sklandus reagavimas
120W „HyperCharge“, iki 100% per 19 minučių*
Komplektacijoje 120W įkrovėjas
Pro dizainas Sukurtas
valdyti ir išlikti
Dizainas, kuris kuria
šedevro tapatybę
Korpuso dizainas turi išskirtinį užapvalinimą iš abiejų pusių. Mėgaukitės tvirtu Corning® Gorilla® Glass Victus® ekranu. Mėgaukitės medicininio lygio biokeramikos medžiaga nugarėlėje, kuri ne tik suteikia švelnų pojutį, bet ir pabrėžia pavyzdinį dizainą: šedevras, kuriame dera profesija, elegancija ir tvirtumas.
Keraminė juoda
Keraminė balta
Patikimas sąjungininkas kuriant šedevrus įvairiose aplinkose Įrenginys yra patvarus profesionaliu lygmeniu: turi IP68 atsparumą vandeniui ir dulkėms*. Užfiksuokite akimirkas bet kurioje pasaulio vietoje – ant siūbuojančio burlaivio denio ar dykumos širdyje.
Pro kamera Tikras
fotografijos
šedevras
Profesionali optika Pristatome „Leica“ profesionalią optinių lęšių sistemą, kurioje sudėtinga ir rafinuota optika, iki šiol buvusi tik tradicinėje fotografijoje, dabar ir Xiaomi 13 Pro.
Plati „Leica“ 1 colio kamera Kamera, turinti 1 colio itin didelį jutiklį ir visus profesionalios klasės optikos komponentus, jau pati yra neįtikėtinas šedevras. 50MP*
23 mm ekvivalentinis židinio nuotolis*
3,2 µm „keturi viename“ SuperPixel
ƒ/1,9 diafragma
HyperOIS
*50MP reiškia jutiklio megapikselių skaičių, faktiniai nuotraukose ir vaizdo įrašuose naudojami megapikseliai gali skirtis priklausomai nuo skirtingų režimų.
*Nurodyti lęšių židinio nuotoliai yra lygūs numatytame režime esantiems židinio nuotoliams ir gali skirtis nuo faktinio ekvivalentinio židinio nuotolio.
Atraskite nepakartojamos kameros komponentus Kiekvienas komponentas gali pagerinti jūsų objektyvo kokybę ir pagerinti šviesos pralaidumą, leidžiantį kurti šedevrus bet kokiomis apšvietimo sąlygomis.
 • 8 elementų objektyvas
  Padidina šviesos pralaidumą
 • Objektyvo krašto danga
  Mažina atspindžius, suteikia ryškumo
 • Ciklinis olefino kopolimeras
  Sumažina purpurinius pakraščius (purple fringing)
 • Danga nuo blizgesio
  ALD itin mažo atspindžio technologija
 • IR filtrai
  Sugeria infraraudonųjų spindulių šviesą
Šedevrai blankioje šviesoje Jutiklis sukuria itin švarius vaizdus net esant prastam apšvietimui ir tai padaro be didelio triukšmo mažinimo algoritmo. Taip vaizduose išsaugomos spalvos, tekstūra ir detalės.
Telefoto
„Leica“ 75 mm slankiojanti teleobjektyvo kamera Įkvėptas ikoniško Leica Noctilux-M 75 f/1.25 ASPH. Portreto fotografijos objektyvas skirtas profesionaliam fotografavimui 50MP*
75 mm ekvivalentinis židinio nuotolis*
10 cm židinio diapazonas
ƒ/2,0 diafragma
OIS optinis stabilizavimas
*50MP nurodo jutiklio megapikselių skaičių, faktiniai nuotraukose ir vaizdo įrašuose esantys megapikseliai gali skirtis priklausomai nuo skirtingų režimų.
*Nurodyti lęšių židinio nuotoliai yra lygūs numatytame režime esantiems židinio nuotoliams ir gali skirtis nuo faktinio ekvivalentinio židinio nuotolio.
Teleobjektyvas, galintis slankioti Įkvėptas profesionalaus DSLR objektyvo, Xiaomi 13 Pro teleobjektyvas yra padalintas į du blokus, kurie gali judėti ir keisti telefoto ir makro režimus.
Fotografuokite 75 mm židinio nuotoliu
Židinio poslinkio objektyvo modulis juda į priekį ir užfiksuoja reikiamą kiekį detalių bei emocijų portretuose.
Fotografuokite iš arti
Židinio poslinkio modulis pasislenka atgal, kad būtų galima fotografuoti iš arti, todėl galite užfiksuoti kiekvieną smulkmeną.
Greitai sufokusuokite į šedevrų detales Su židinio poslinkio ir „Xiaomi Imaging Engine“ technologija, „Xiaomi ProFocus“ dar geriau seka gyvūnų akis* ir nuotraukose fiksuoja dar tikslesnes detales. Užfiksuokite ne tik šokinėjantį šunį, bet ir bitę, kurią jis gaudo.
*Atpažįsta kačių ir šunų akis
Itin plati Itin plati „Leica“ kamera Su 115° matymo lauku atsiveria dideli vaizdai 50MP
14 mm ekvivalentinis židinio nuotolis
ƒ/2,2 diafragma
AF automatinis fokusavimas
5 cm itin plataus kampo makro
Pasiruošęs profesionaliai produkcijai 10 bitų RAW DNG kamera ir „Adobe“ sukurti spalvų profiliai palaiko Ps ir Lr, ir taip suteikia tvirtą atspirties tašką profesionaliems fotografams.
Emocinga
vaizdo estetika
Siekdami vaizdo estetikos, tiksliai suderinome detales, sukalibravome spalvas, radome kuriamam šedevrui tinkamą pasakojimo stilių – visa tai su „Leica“ prisilietimu.
Du fotografavimo stiliai
Du profesionalūs šedevrų pasakojimo stiliai
Įkvėptas klasikinės „Leica“ estetikos, Xiaomi 13 Pro naudoja du unikalius „Leica“ fotografavimo stilius ir pasiekia tikrovišką P3 spalvų gamą.
Leica Autentiškas vaizdas Vaizdas išlaiko ryškius kontrastus ir atitinka klasikinį „Leica“ stilių
Leica Ryškus vaizdas Vaizdas ryškus, tačiau išlieka natūralus, nes ryškumas ir sodrumas reguliuojamas nuosaikiai.
Patobulinkite šedevrą naudodami
„Leica“ tikrosios spalvos vaizdavimą
„Xiaomi“ ir „Leica“ dirba kartu, kad sukurtų spalvų duomenų bazę, tam pasitelkdami milijonus nuotraukų. Spalvingam pasauliui pateikti naudojama P3 spalvų paletė. Spalvos dar niekada nebuvo tokios tikslios.
Populiariausi Leica filtrai Siūlomas filtrų pasirinkimas skirtas tiksliai suderinti spalvas, kad jūsų istorija būtų patrauklesnė, tačiau išsaugomi subtilūs originalo perėjimai.
Profesionali „Master-lens“ sistema kišenėje Būkite portretų profesionalas ir raskite stilių, kuris geriausiai atitinka jūsų fotografuojamą asmenybę.
 • 35mm
  Juodai baltas objektyvas
 • 50mm
  Swirly bokeh objektyvas
 • 75mm
  Portreto objektyvas
 • 90mm
  Švelnaus fokusavimo objektyvas
*„Master-lens“ sistemos funkcijai pademonstruoti skirti vaizdai yra užfiksuoti su Xiaomi 13. Tikrieji „Master-lens“ sistemos rezultatai Xiaomi 13 Pro gali šiek tiek skirtis.
Už šedevro slypi
profesionali studija
 • HyperOIS*
  Stabilesnis vaizdo įrašymas net ir bėgant
 • 4K Ultra
  Naktinis vaizdo įrašas
  Jūsų istorija išlieka aiški ir sklandi, net esant silpnam apšvietimui
 • Kurkite
  su Dolby Vision®
  Įrašykite ryškias detales, tarsi istorija vyktų prieš jus
*Vadovaukitės tikrais vaizdo įrašymo formatais, palaikomais HyperOIS
Mėgaukitės kurdami šedevrus su „Leica“ prisilietimu Galite patirti profesionalumą ir aistrą kiekvieną akimirką, kai fotografuojate su Xiaomi 13 Pro: išgirskite Leica M serijos garsą fotografuojant, pasirinkite klasikinį Leica nuotraukos vandens ženklą.
Pro našumas Galia slypinti
už šedevro
Pirmaujantis
Snapdragon® 8 Gen 2
Naujoji architektūra užtikrina didesnį našumą ir mažesnes energijos sąnaudas bei atveria naują stulbinamo energijos vartojimo efektyvumo ir daugybės privalumų kasdieniam bei profesionaliam naudojimui erą.
*Procesoriaus bandymo rezultatai gauti iš „Xiaomi Labs“, DI bandymo rezultatai gauti iš oficialių „Qualcomm“ duomenų, lyginama su „Snapdragon® 8 Gen 1“
Pilnai įkraukite per 19 minučių su 120W Xiaomi HyperCharge Naudojimas visą dieną* Su 4820mAh vieno elemento baterija
 • 19 val. 22 min.
  Vaizdo įrašų
 • 5 val. 53 min.
  1080p įrašymo
 • 104 val. 29 min.
  Muzikos
 • 7 val. 49 min.
  Žaidimų
Pro patirtis Patirkite
savo šedevrą
WQHD+ 6.73” AMOLED ekranas Mėgaukitės žiūrėdami ir redaguodami savo šedevrus išskirtinai aiškiai su 3200x1440 super raiška.
Profesionalus spalvų valdymas
OLED panelė aprėpia P3 spalvų gamą, todėl galite matyti visas objektyvo atkurtas spalvas. 10-bit
JNCD≈ 0.21, Delta E≈ 0.28
Išryškinkite vaizdą ekrane Daugiau nei 200 000 parametrų yra tiksliai sureguliuoti kiekvienam pikseliui, remiantis 3D spalvų atvaizdavimo varikliu. Taip pat 1900 nitų didžiausias šviesumas.
Sklandus vaizdas Su nauja LTPO technologija, AdaptiveSync Pro ekranas pasiekia adaptyvų 1–120Hz atnaujinimo dažnį, todėl be pastangų veikia sklandžiau su didesniu energijos vartojimo efektyvumu.
Profesionalaus
lygio garsas
Dvigubi „Dolby Atmos®“ stereofoniniai garsiakalbiai užtikrina galingą garso skiriamąją gebą, tikrovišką, pilną ir detalią garso kokybę.
Pakankamai galingas,
kad tiktų jums
Naudojant itin plataus diapazono variklį, vibracijos išreiškiamos iki smulkiausių detalių.
Asmeninis, erdvus ir saugus „MIUI 14“ išleista Xiaomi 13 serijoje. ROM dabar pasižymi ryškiu vartotojo sąsajos dizainu, įvairiomis lengvo personalizavimo galimybėmis ir daugiau privatumo funkcijų, kad viskas būtų intuityvu ir patogu.
 • Pastabos:
 • * Šiame puslapyje esantys vaizdai ir vaizdo įrašai yra tik iliustravimo tikslais ir gali būti netikslūs gaminio atvaizdai. Faktinė vartotojo sąsaja gali skirtis.
 • * Įrenginys buvo išbandytas ir sertifikuotas kaip atsparus purslams, vandeniui ir dulkėms esant specifinėms laboratorinėms sąlygoms, turintis IP68 apsaugos nuo patekimo klasifikaciją pagal IEC 60529:1989+A1:1999+A2:2013.
  Atkreipkite dėmesį, kad atsparumo vandeniui bandymo sąlygos apima: panardinimą į statinį gėlą vandenį iki 1,5 metro gylio, iki 30 minučių, kai temperatūros delta tarp vandens ir gaminio yra 5K arba mažesnė. Tokios atsparumo vandeniui ypatybės taikomos tik tam tikroms laboratorinėje aplinkoje patikrintoms sąlygoms, kurios neatitinka įprastų vartotojų naudojimo sąlygų. Todėl apsauga nuo patekimo nėra užtikrinama, jei gaminys yra veikiamas aplinkoje, kuri neatitinka bandymo sąlygų.
  Rekomenduojame nebandyti patiems. Nerekomenduojama naudoti paplūdimyje ar baseine. Apsauga nuo patekimo gali pablogėti dėl kasdienio nusidėvėjimo, fizinės žalos ir (arba) išmontavimo, kurio reikia taisant.
  Neįkraukite gaminio, nenaudokite fizinių mygtukų arba neišimkite SIM dėklo, kai gaminys yra veikiamas drėgmės.
  Atidžiai perskaitykite vartotojo vadovą, kad gautumėte kitas saugos instrukcijas.
  Garantija neapima skysčio žalos, padarytos aplinkoje, kuri neatitinka IP68 bandymo sąlygų.
 • * 5G ryšys gali skirtis atsižvelgiant į regioninį pasiekiamumą ir vietinio operatoriaus palaikymą.
 • * Procesoriaus bandymo rezultatai buvo gauti iš „Xiaomi Labs“, DI bandymo rezultatai gauti iš oficialių „Qualcomm“ duomenų, palyginti su „Snapdragon® 8 Gen 1“.
 • * Maksimali išėjimo galia bus 120W su 220~240V įėjimu; Maksimali išėjimo galia bus 96W su 100-120V įėjimu. Didžiausia išėjimo galia gali būti ne didesnė kaip 120 W, atsižvelgiant į skirtingą įvesties įtampą kai kuriuose regionuose.
 • * „Xiaomi Internal Labs“ patikrinti įkrovimo duomenys nuo 2 % iki 100 %, tikrieji rezultatai gali skirtis.
 • * Xiaomi 13 serija geriausiai veikia nuo 0°C iki 35°C aplinkos temperatūroje. Laikymo temperatūra nuo -20°C iki 45°C. Įkrovimas ir baterijos laikymas karštoje aplinkoje gali sukelti negrįžtamą žalą. Naudodami įrenginį labai šaltoje aplinkoje galite pastebėti sutrumpėjusį baterijos veikimo laiką, tačiau ši sąlyga yra laikina. Kai baterijos temperatūra grįš į įprastą veikimo diapazoną, našumas bus normalus.
 • * Duomenys apie bateriją ir įkrovimą gauti iš vidinių laboratorijų. Tikrieji rezultatai gali skirtis priklausomai nuo programinės įrangos versijų, aplinkos ir naudojimo sąlygų skirtumų ir gali neatitikti tikrojo gaminio.
 • * Ekranas palaiko maksimalų 120Hz atnaujinimo dažnį. Ekrano atnaujinimo dažnis gali šiek tiek skirtis esant skirtingoms programų sąsajoms ir žaidimo vaizdo kokybei. Atsižvelkite į realią patirtį.
 • * Jei Xiaomi 13 Pro produkto puslapyje nenurodyta kitaip, visi duomenys gaunami iš „Xiaomi“ laboratorijų, gaminio dizaino specifikacijų ir tiekėjų. Bandymo duomenys gali šiek tiek skirtis dėl skirtingų programinės įrangos versijų, išbandytų telefono versijų ir testavimo aplinkų ir gali neatspindėti tikrojo gaminio.
 • * Šiame puslapyje esantys vaizdai ir vaizdo įrašai yra tik iliustravimo tikslais ir gali būti netikslūs gaminio atvaizdai. Faktinė vartotojo sąsaja gali skirtis.
 • * 3 mėnesių YouTube Premium prenumerata tik naujiems naudotojams (https://event.mi.com/global/youtubepremium).
 • * Google One - 2TB narystė 6 mėnesiams tik naujiems naudotojams (https://event.mi.com/global/google-one).

Techniniai duomenys

ProcesoriusQualcomm® Snapdragon™ 8 Gen 2 (1 x Prime X3 branduolys, iki 3,2 GHz, 2 x A710 branduoliai, iki 2,8 GHz, 2 x A715 branduoliai, iki 2,8 GHz, 3 x A510 branduoliai, iki 2 GHz
Vaizdo plokštėAdreno™ 740
Operatyvinė atmintinė (RAM)12 GB
Vidinė atmintis256 GB
Ekrano tipasAMOLED
Ekrano tipasHDR10+
Ekrano tipasLTPO
Ekrano dydis6,73"
Ekrano raiška3200 × 1440 px
Ekrano apsaugaCorning® Gorilla® Glass Victus™
Papildomos funkcijosAkselerometras
Papildomos funkcijosAplinkos šviesos jutiklis
Papildomos funkcijosArtumo jutiklis
Papildomos funkcijosBarometras
Papildomos funkcijosElektroninis kompasas
Papildomos funkcijosGiroskopas
Papildomos funkcijosInfraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultelis
Papildomos funkcijosMirgėjimo jutiklis
Papildomos funkcijosPirštų atspaudų skaitytuvas
Papildomos funkcijosVeido skaitytuvas
Galinė kamera50 MP + 50 MP + 50 MP LEICA VARIO-SUMMICRON 1:1.9-2.2/14-75 ASPH
Galinės kameros diafragmaƒ/1,9, 1.0", IMX989, 1.6µm, Dual Pixel PDAF, Laser AF, OIS (50 MP)
Galinės kameros diafragmaƒ/2.0, 1/2.76", 0.64µm, 3,2x optinis priartinimas, OIS (50 MP) (teleobjektyvas)
Galinės kameros diafragmaƒ/2.0, 1/2.76", FOV 115˚ AF (50MP) (itin plataus kampo)
Galinės kameros funkcijosDokumento režimas
Galinės kameros funkcijosHDR
Galinės kameros funkcijosJudesio fiksavimas
Galinės kameros funkcijosKaleidoskopo režimas
Galinės kameros funkcijosLaikmatis
Galinės kameros funkcijosMakro režimas
Galinės kameros funkcijosNaktinis režimas
Galinės kameros funkcijosNuotraukų filtrai
Galinės kameros funkcijosPanorama
Galinės kameros funkcijosPortreto režimas
Galinės kameros funkcijosPro režimas
Galinės kameros funkcijosSkaitmeninis priartinimas iki 70X
Galinės kameros funkcijosSulėtinti vaizdo įrašai
Galinės kameros funkcijosTime-lapse vaizdo įrašai
Galinės kameros funkcijosTrumpas vaizdo įrašymas
Galinės kameros funkcijosVeido atpažinimas
Galinės kameros funkcijosXiaomi ProFocus (judesio sekimas / akių sekimas / judesio fiksavimas)
Priekinė kamera32 MP
Priekinės kameros diafragmaƒ/2,0
Priekinės kameros funkcijosAsmenukės laikmatis
Priekinės kameros funkcijosDI portreto režimas
Priekinės kameros funkcijosLaikmatis
Priekinės kameros funkcijosSulėtinti vaizdo įrašai
Priekinės kameros funkcijosVaizdo filtrai
Vaizdo įrašymo raiška1080p@120fps
Vaizdo įrašymo raiška1080p@1920fps
Vaizdo įrašymo raiška1080p@240fps
Vaizdo įrašymo raiška1080p@30fps
Vaizdo įrašymo raiška1080p@480fps
Vaizdo įrašymo raiška1080p@960fps
Vaizdo įrašymo raiška4K@30fps
Vaizdo įrašymo raiška4K@60fps
Vaizdo įrašymo raiška720p@120fps
Vaizdo įrašymo raiška720p@1920fps
Vaizdo įrašymo raiška720p@240fps
Vaizdo įrašymo raiška720p@480fps
Vaizdo įrašymo raiška720p@960fps
Vaizdo įrašymo raiška8K@24fps
BlykstėĮmontuota
Duomenų perdavimas4×4 MIMO
Duomenų perdavimasBluetooth 5.3
Duomenų perdavimasMiracast
Duomenų perdavimasMU-MIMO
Duomenų perdavimasNFC
Duomenų perdavimasWi-Fi 2.4G
Duomenų perdavimasWi-Fi 5
Duomenų perdavimasWi-Fi 5G
Duomenų perdavimasWi-Fi 6
Duomenų perdavimasWi-Fi 7
Duomenų perdavimasWi-Fi Direct
Duomenų perdavimasWiFi 2x2 MIMO
Tinklas2G: GSM: 850 900 1800 1900 MHz
Tinklas3G: WCDMA: B1/2/4/5/6/8/19
Tinklas4G: LTE FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/28/32/66
Tinklas5G: n1/n3/n5/n7/n8/n20/n28/n38/n40/n41/n66/n71/n75/n77/n78/n79
Tinklas5G: palaiko NSA + SA
TinklasLTE TDD: 38/39/40/41/42/48
LTE B20 palaikymasTaip
NavigacijaBeiDou
NavigacijaGalileo
NavigacijaGLONASS
NavigacijaGPS
NavigacijaNavIC
NavigacijaQZSS
JungtysUSB type C
Operacinė sistemaAndroid 13
Operacinė sistemaMIUI 14
GarsasDolby Atmos®
GarsasHi-Res Audio
GarsasHi-Res Audio Wireless
Baterijos talpa4820 mAh
Greitas krovimas10 W atvirkštinis įkrovimas
Greitas krovimasBelaidis 50W
Greitas krovimasLaidinis 120 W
SpalvaBalta
Plotis74,6 mm
Aukštis162,9 mm
Gylis8,38 mm
Svoris229 g
Apsaugos klasėIP68
Sertifikatai ir standartaiEye Care Display
Sertifikatai ir standartaiSGS Low Blue Light
KomplektacijaAdata SIM dėklui
KomplektacijaApsauginis dėklas
KomplektacijaKroviklis
KomplektacijaTelefonas
KomplektacijaUSB type C kabelis
KomplektacijaVartotojo vadovas
5G palaikymasTaip
Ekrano atnaujinimo dažnis120 Hz

Sekite naujienas

Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!

Sekite mus:

Mums svarbi jūsų nuomonė