42581

Xiaomi 12T Pro 8/256GB Cosmic Black mobilusis telefonas

729,00 €

-70,00 €

799,00 €

- +

Prekės aprašymas

Xiaomi 12T Pro Paversk akimirkas MEGA
Kiekviena brangi gyvenimo akimirka - judanti ar nejudanti, šviesi ar tamsi - nusipelno geriausio kadro. Mes pasiruošę akimirkas paversti mega, tikimės, jūs taip pat.
200MP vaizdo sistema
Atraskite mega realybės pasaulį
Snapdragon® 8+ Gen 1
Didžiausias efektyvumas be pastangų
120W HyperCharge 5000mAh baterija
Baterija visai dienai*
120Hz CrystalRes AMOLED ekranas
Susijunkite su savo akimirkomis
Mega dizainas Dizainas pasižymi aukščiausios kokybės pavyzdinio išmaniojo telefono su pažangiausiomis technologijomis aptakiu, matiniu, korpusu, kuriame yra išskirtinis tvirto metalo 200MP vaizdo jutiklis.
200MP
vaizdo sistema
Aukščiausia raiška Xiaomi išmaniajame telefone. Net 200MP itin didelės raiškos mega vaizdo jutiklis su OIS ir 8P objektyvu. Su naujausiomis DI kameros funkcijomis ypatingas aiškumas pasiekiamas kiekvieną akimirką.
Stulbinantys 200MP Atrakinkite mega viziją Novatoriška 200MP vaizdo sistema leidžia užfiksuoti kiekvieną akimirką didžiausia raiška Xiaomi išmaniajame telefone*. Įjunkite 200MP režimą savo Xiaomi 12T Pro ir pamatysite MEGA kasdienybėje. Prieš jus akimirkos atsiskleis mega raiška. *Didžiausia raiška Xiaomi išmaniajame telefone iki 2022 m. spalio 13 d.
200MP Xiaomi ProCut Akimirkos iš skirtingų perspektyvų Dėl 200MP mega raiškos, Xiaomi ProCut jūsų originalią nuotrauką gali sukarpyti iki penkių skirtingų nuotraukų su idealia kompozicija, nepakenkiant jų aiškumui. 200MP vaizdo sistema
galia
Jutiklinis priartinimas Detalūs ir asmeniški portretai Dar aiškiau užfiksuokite portretų grožį. Priartinkite ir asmeniškai patirkite kiekvieną smulkmeną. 200MP vaizdo sistemos
galia
Jutiklinis priartinimas
Be jutiklinio priartinimo
Xiaomi ProFocus Akimirkos judesyje Su Xiaomi DI sekimo technologija ir galingu vaizdo jutikliu, Xiaomi ProFocus gali padėti užfiksuoti ir įrašyti judančius objektus be pastangų. Judėkite laisvai, visuomet liksite fokuse. 200MP vaizdo sistemos
galia
Ultra nuotraukų serija Iki 30 nuotraukų per sekundę Kartais turite tik vieną sekundę, kad įamžintumėte tobulą akimirką. Kad ją įamžintumėte ryškiai ir aiškiai, nepamirškite pirštu perbraukti fotografavimo mygtuką. Taip įjungsite ultra seriją, kuri užfiksuos iki 30 nuotraukų per sekundę, todėl nieko nepraleisite.
Xiaomi Mega naktys Visapusiškas sprendimas akimirkoms esant silpnam apšvietimui Nuo optinės įrangos iki naujausių nakties fiksavimo algoritmų - su Xiaomi 12T Pro fotografuokite ir esant prastam apšvietimui ar prieblandoje. 200MP vaizdo sistemos
galia
1/1,22 colio ypač didelis jutiklis
Super pikseliai su „16 viename“ sujungimu
Daugiau šviesos jūsų naktyje. Mažiau triukšmo fotografuojant blankesniame apšvietime, nuotraukos atrodo gerai net tamsoje. OIS
8P objektyvas
ƒ/1,69 diafragma
Filmuokite akimirkas tamsoje Tegul šviečia Filmuokite akimirkas bet kur. Nuo žvaigždėto dykumos dangaus iki bučinio prieš miegą tamsiame kambaryje. Kiekvienas judesys įrašomas ryškiomis detalėmis, žymiai mažiau triukšmo ar iškraipytos per didelės šviesos. Norėdami įamžinti vaizdus prasto apšvietimo sąlygomis, įjunkite Ultra Night Video režimą.
Itin plataus kampo ir makro objektyvai Daugiau objektyvų mega nuotraukoms Itin plataus kampo objektyvas gali padaryti plačiausius kadrus, kokius tik galite įsivaizduoti, o makro objektyvas gali užfiksuoti smulkiausias detales.
Makro objektyvas
Itin plataus kampo objektyvas
200MP plataus kampo kamera 200MP 1/1,22 colio jutiklis
2,56µm 16-w-1 Super Pixel
8P lens
OIS
Mega
efektyvumas
Procesorius veikia našiau. Baterija laiko ilgiau. Įkrovimas vyksta greičiau. Branduolys išlieka vėsesnis. Pirmenybę teikiame energijos vartojimo efektyvumui.
Snapdragon® 8+ Gen 1 Dar daugiau Naujasis TSMC 4nm procesorius žengia naują žingsnį į mažesnį energijos suvartojimo lygį, užtikrinant didelį efektyvumą.
 • Procesorius
  Mega našumas +16,7 %
  Didžiausias efektyvumas +33 %
  Ženkliai padidina apdorojimo greitį su naujausia ARMv9 architektūra, turinčia Ultra CPU Cortex-X2.
 • Grafinis procesorius
  Mega našumas +11 %
  Didžiausias efektyvumas +30 %
  Further rendering capacity
 • DI variklis
  DI veikimo efektyvumas +20 %
  7-osios kartos „Qualcomm AI Engine“ pažangus vaizdo signalų apdorojimas.
Xiaomi T serijos
didžiausia visų laikų aušinimo kamera Mega aušinimo sistema
Xiaomi T serijos telefonai turi didžiausią visų laikų aušinimo kamerą, kuri efektyviai sumažina įrenginio temperatūrą, net tuomet, kai telefoną naudojate intensyviai.
3725mm²
itin didelė aušinimo kamera 65 % didesnė nei anksčiau*
3000+mm²
šilumos išsklaidymo medžiagos plotas 27 % didesnis nei anksčiau*
Baterija visai dienai* Naudodami 5000 mAh bateriją išsaugokite mega galingumą Plona vieno elemento baterija išlaiko didelį energijos tankį, o naujos kartos procesorius sunaudoja mažiau energijos, todėl įrenginys įjungtu ekranu veikia iki 13,5 valandų*.
Saugus įkrovimas Maksimaliai padidinkite sielos ramybę 42 saugos funkcijos ir 9 šilumos jutikliai matuojantys jungiklio ir baterijos temperatūrą, garantuoja 800 įkrovimo ciklų.
42 saugos funkcijos
800 įkrovimo ciklų*
9 šilumos jutikliai
Mega įtraukianti
patirtis
Kad galėtumėte susilieti su savo akimirkomis, susipažinkite su mūsų pirmuoju CrystalRes AMOLED ekranu. Itin skaidrus ekranas su dviem stereofoniniais Dolby Atmos garsiakalbiais, kad susilietumėte su kiekviena fotografuojama akimirka.
6.67" CrystalRes AMOLED ekranas Pamatykite pasaulį, atgyjantį ekrane
Aiškumas yra svarbiausias prioritetas
CrystalRed AMOLED ekranas leidžia mėgautis išskirtinio aiškumo kadrais su 1220p super raiška, 5 000 000:1 kontrasto santykiu ir 446 ppi pikselių tankiu. Šis ekranas turi 27 % didesnį aiškumą nei 1080p ekranas, tačiau sunaudoja tiek pat energijos.
Pats ryškiausias išmaniojo telefono ekranas
Išskirtinis spalvų tikslumas: 68 milijardų spalvų ekranas su TrueColor ir 100 % plačia DCI-P3 spalvų gama. Ekranas atveria spalvotą pasaulį - pasinerkite.
Prisitaikančios funkcijos
120Hz AdaptiveSync
TrueDisplay
Prisitaikantis HDR
Prisitaikantis skaitymo režimas
Rūpinasi jūsų akimis
Ekranas palaiko 1920Hz PWM pritemdymą, kad apsaugotų jūsų akis, neprarandant vaizdo kokybės.
Lengvas prisilietimas
Iki 480Hz jutiklinis dažnis reiškia, kad ekranas reaguoja į kiekvieną prisilietimą su padidintu jautrumu. Atitinka kiekvieną jūsų žingsnį.
Galingi dvigubi garsiakalbiai Pasinerkite į įtraukiančią garso erdvę Dvigubų garsiakalbių išdėstymas užtikrina įtraukiantį stereofoninį potyrį. Mėgaukitės filmais ir muzika gilesniu lygiu su sklandžiu, aukštos kokybės garsu.
 • Pastabos:
 • *Apskaičiuotas laikas, pagrįstas vidutinio/įprasto vartotojo naudojimo profiliu pagal „Xiaomi Internal“ standartus. Visi duomenys patikrinti „Xiaomi Internal Labs“ naudojant numatytuosius nustatymus su viena 5G fizine SIM kortele. „Wi-Fi“ prijungtas prie 2,4 GHz dažnio naudojant „Wi-Fi“ ryšį. Faktinis baterijos veikimo laikas priklauso nuo tinklo aplinkos, naudojamų funkcijų ir programų, naudojamų funkcijų programų, skambučių ir pranešimų dažnio, įkrovimo kartų skaičiaus ir daugelio kitų veiksnių.
 • *Visi vaizdo įrašai ir nuotraukos buvo nufilmuoti „Xiaomi 12T Pro“.
 • *Šiame puslapyje esantys vaizdai ir vaizdo įrašai yra tik iliustravimo tikslais ir gali būti netikslūs gaminio atvaizdai. Faktinė vartotojo sąsaja gali skirtis.
 • *5G ryšys gali skirtis atsižvelgiant į regioninį pasiekiamumą ir vietinio operatoriaus palaikymą.
 • * Procesoriaus duomenys gauti iš oficialių „Xiaomi Labs“ ir „Qualcomm“ duomenų, lyginama su „Snapdragon® 8 Gen 1“.
 • *Lyginama su „Xiaomi 11T Pro“ garų kameros dydžiu ir šilumą išsklaidančios medžiagos sritimi.
 • *Maksimali išėjimo galia bus 120W su 220~240V įėjimu; Maksimali išėjimo galia bus 96W su 100-120V įėjimu. Didžiausia išėjimo galia gali būti ne didesnė kaip 120 W, atsižvelgiant į skirtingą įvesties įtampą kai kuriuose regionuose.
 • *„Xiaomi Internal Labs“ patikrinti įkrovimo duomenys nuo 2% iki 100%, tikrieji rezultatai gali skirtis.
 • *Xiaomi 12T serija geriausiai veikia esant nuo 0 iki 35°C aplinkos temperatūrai nuo -20°C iki 45°C. Įkrovimas ir baterijos laikymas karštoje aplinkoje gali sukelti negrįžtamą žalą. Naudodami įrenginį labai šaltoje aplinkoje galite pastebėti, kad sutrumpėjo baterijos veikimo laikas, tačiau ši sąlyga yra laikina. Kai baterijos temperatūra grįš į įprastą veikimo diapazoną, našumas vėl bus normalus.
 • *Baterija išlaiko 80% talpos po 800 įkrovimo ciklų. 800 įkrovimo ciklų duomenys, pagrįsti 25°C bandymu „Xiaomi Internal Labs“.
 • *Duomenys apie bateriją ir įkrovimą buvo gauti iš vidinių laboratorijų. Tikrieji rezultatai gali skirtis priklausomai nuo programinės įrangos versijų, aplinkos ir naudojimo sąlygų skirtumų ir gali neatitikti tikrojo gaminio.
 • *Ekranas palaiko maksimalų 120Hz atnaujinimo dažnį. Ekrano atnaujinimo dažnis gali šiek tiek skirtis dėl skirtingų programų sąsajų ir žaidimo vaizdo kokybės. Žiūrėkite tikrąjį produktą.
 • *Jei „Xiaomi 12T Pro“ produkto puslapyje nenurodyta kitaip, visi duomenys gaunami iš „Xiaomi Internal Labs“, gaminio dizaino specifikacijų ir tiekėjų. Bandymo duomenys gali šiek tiek skirtis dėl skirtingų programinės įrangos versijų, išbandytų telefono versijų ir testavimo aplinkų ir gali neatspindėti tikrojo gaminio.
 • *Paveikslėliai ir vaizdo įrašai šiame puslapyje yra tik iliustravimo tikslais ir negali tiksliai atvaizduoti gaminio.

Techniniai duomenys

ProcesoriusQualcomm® Snapdragon™ 8+ Gen 1 (1 × Prime core X2, speed up to 3,2 GHz, 3 × Gold core A710, 4 × Silver core A510) (4nm)
Vaizdo plokštėAdreno™ 730
Operatyvinė atmintinė (RAM)8 GB
Vidinė atmintis256 GB
Ekrano tipasCrystalRes AMOLED
Ekrano tipasHDR10+
Ekrano dydis6.67"
Ekrano raiška2712 x 1220 px
Ekrano apsaugaCorning® Gorilla® Glass 5
Papildomos funkcijosAkselerometras
Papildomos funkcijosArtumo jutiklis
Papildomos funkcijosEkrano pirštų atspaudų skaitytuvas
Papildomos funkcijosElektroninis kompasas
Papildomos funkcijosGiroskopas
Papildomos funkcijosIntegruoti stereofoniniai garsiakalbiai
Papildomos funkcijosPalaiko HDR
Papildomos funkcijosSkaitymo rėžimas
Galinė kamera200 MP + 8 MP + 2MP
Galinės kameros diafragmaƒ/1.69, Samsung ISOCELL HP1, 1/1,22", 0,64μm 4-in-1 binning 1,28μm, 16-in-1 Super Pixel 2,56μm, 85° FOV, 8P, OIS (200 MP)
Galinės kameros diafragmaƒ/2.2, 1,12μm, 1/4", 5P, 120° FOV (8 MP)
Galinės kameros diafragmaƒ/2.4, 1,75μm, 1/5", 3P, 81,6° FOV (2 MP)
Galinės kameros funkcijos200 MP Xiaomi ProCut
Galinės kameros funkcijos8K vaizdo įrašas
Galinės kameros funkcijosMakro režimas
Galinės kameros funkcijosNaktinis režimas
Galinės kameros funkcijosNuotraukų filtrai
Galinės kameros funkcijosXiaomi ProFocus (judesio sekimas / akių sekimas / judesio fiksavimas)
Priekinė kamera20 MP
Priekinės kameros diafragmaƒ/2.24, 78° FOV
Duomenų perdavimas2.4GHz
Duomenų perdavimas5GHz
Duomenų perdavimasBluetooth 5.2
Duomenų perdavimasNFC
Duomenų perdavimasWi-Fi 6
Tinklas5G: n1/n3/n5/n7/n8/n20/n28/n38/n40/n41/n66/n77
TinklasGSM: 2/3/5/8
TinklasLTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25
TinklasLTE TDD: 38/39/40/41/42/48
TinklasWCDMA: 1/2/4/5/6/8/19
LTE B20 palaikymasTaip
JungtysUSB type C
Dual SIMTaip
Operacinė sistemaAndroid 12
Operacinė sistemaMIUI 13
GarsasDolby Atmos®
GarsasDvigubi garsiakalbiai
GarsasHarman Kardon
Baterijos talpa5000 mAh
Greitas krovimas120W HyperCharge
SpalvaJuoda
Plotis75,9 mm
Aukštis163,1 mm
Gylis8,6 mm
Svoris205 g
Sertifikatai ir standartaiSGS Low Blue Light
Papildoma informacijaESIM palaikymas
KomplektacijaAdata SIM dėklui
KomplektacijaApsauginis dėklas
KomplektacijaKroviklis
KomplektacijaTelefonas
KomplektacijaVartotojo vadovas
5G palaikymasTaip
Ekrano atnaujinimo dažnis120 Hz

Sekite naujienas

Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!

Sekite mus:

Mums svarbi jūsų nuomonė