36103

Redmi Buds 3 Lite Black XIAOMI belaidės ausinės

25,90 €

Didelės talpos baterija veikia iki 5 valandų, o dėl praktiško įkrovimo dėklo galite mėgautis mėgstama muzika net iki 18 valandų! Lengvas valdymas ir platus režimų pasirinkimas.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

More details

This product is no longer in stock

Pranešti, kai atsiras prekyboje

Prekės aprašymas

Buds 3 Lite Įjunkite rimtą
Saugios ir patogios
Aukščiausia garso kokybė
Bluetooth®5.2
Baterijos veikimo laikas iki 18 valandų*
Lengvas prisijungimas
IP54* atsparumas dulkėms ir vandeniui
Saugios, prigludusios. Lengvos ir švelnios odai. Ergonomiškas dizainas užtikrina komfortą ir saugiai išlaiko Redmi Buds 3 Lite ausyse net treniruotės metu.
Lengvas prisijungimas „Beep“ - jūsų ausinės prijungtos.e Automatinis įrenginių atpažinimas ir paprastas belaidis ryšys. Išimkite ausines iš įkrovimo dėklo ir įkiškite į ausis. Išgirsite prisijungimo garsą, kuris reiškia, kad įrenginys prijungtas prie ausinių.
Bluetooth 5.2 Tolygus perdavimas su efektyviu trikdžių slopinimu. Visiškai nauja „Bluetooth“ 5.2 versija suteikia patobulintą apsaugą nuo trikdžių ir stabilesnį ryšį, užtikrinantį sklandų garsą skambučio metu.
Ilgas akumuliatoriaus veikimo laikas iki 18 valandų* Nepakartojamas garsas bet kuriuo metu C tipo įkrovimo įvestis – vieno pilno įkrovimo užtenka iki 5 naudojimo valandų*. Idealus veikimas be rūpesčių – sportuokite, klausykite muzikos, žiūrėkite filmus ir mėgaukitės ilgais telefono skambučiais. *C tipo įkrovimo laidas į komplektaciją neįeina.
Išskirtinis garso aiškumas Puikiai suderinta Xiaomi Sound Lab 6 mm dinaminę membraną meistriškai sureguliavo „Xiaomi Sound Lab“, taip užtikrindami stabilią garso kokybę ir tikroviškus garsus.
Triukšmo slopinimas skambučių metu Didelės raiškos garsas skambučiams ir trikdžių mažinimo technologija Mėgaukitės sklandžiais, aiškiais skambučiais naudodami efektyvią apsaugos nuo trukdžių technologiją. „Redmi Buds 3 Lite“ naudoja triukšmo mažinimo algoritmą, kad atpažintų ir išskirtų žmonių balsus bei sumažintų foninį triukšmą, taip užtikrindami skambučių aiškumą.
Mažos delsos režimas žaidimams Tikslus garsas, suteikiantis pranašumą Įjunkite mažos delsos režimą ir mėgaukitės žaidimais. Žaidimas be jokių pastangų, tiksliai atkuria net silpniausią garsą, todėl lengvai atskirsite šūvius nuo žingsnių.
Jautrios prisilietimui Neįtikėtinas garsas pasiekiamas ranka Dukart bakstelėkite, palaikykite arba naudokite vieną iš kitų lietimo funkcijų, kad perjungtumėte režimus – paprasta, patogu ir efektyvu.
 • Dukart bakstelkite ausinę Atsiliepti
  Perjungti dainą
 • Tris kartus bakstelkite ausinę Atmesti / baigti skambutį
  Suaktyvinti balso asistentą
 • Paspauskite ir palaikykite kairę/dešinę ausinę Groti / Sustabdyti
 • Paspauskite ir palaikykite abi ausines Įjungti/išjungti mažos delsos režimą
Atsparios dulkėms ir vandeniui - kasdieniniam naudojimui Profesionali apsauga nuo dulkių ir vandens Profesionaliai sukurtos su IP54* atsparumu dulkėms ir vandeniui. Mėgaukitės išskirtiniu garsu įvairioje aplinkoje: nuo kasdienės kelionės į darbą ir atgal iki treniruočių sporto salėje.
Stilingas dizainas Paprastos ir elegantiškos – puikiai tinka bet kokiam stiliui Dvi klasikinės spalvos (juoda/balta) ir aptakus, suapvalintas įkrovimo dėklas. Jūsų stilius priklauso nuo jūsų.
 • Balta
 • Juoda
 • Pastabos:
 • *Atitinkami ausinių funkcijų vaizdai šiame puslapyje yra iliustravimo tikslais. Produkto parametrai yra tik nuoroda. Kai kurie gaminio parametrai gali skirtis dėl išorinių veiksnių, tokių kaip aplinka ir mobiliųjų telefonų sistemų skirtumai. Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite tikrąjį gaminį.
 • *Iki 18 valandų akumuliatoriaus veikimo laikas reiškia ausinių baterijos veikimo laiką, kai jos naudojamos kartu su įkrovimo dėklu.
 • *Akumuliatoriaus veikimo trukmės bandymo sąlygos: Ausinių baterijos lygis 100%, ausinių garsumas nustatytas į 50%, BLUETOOTH® kodavimo režimas nustatytas į SBC. Bandymo eiga: leidžiant garsą „Redmi Buds 3 Lite“ baterijos buvo visiškai išsikrovusios, kol nustojo groti bet kuri ausinė. Faktinės naudojimo valandos gali skirtis priklausomai nuo naudojimo sąlygų, įkrovimo lygio ir aplinkos veiksnių
 • *Prieš įkrovimą įsitikinkite, kad įkrovimo prievade nėra skysčių ir pašalinių daiktų.
 • *IP54 atsparumo dulkėms ir vandeniui bandymas. Pagal IEC 60529-2013/Cor.2:2015 standartą jis išlaikė „Shenzhen 863 New Material and Technology“ Co., Ltd. atliktus bandymus. IP5X bandymo ataskaitos Nr. yra SAC2021-0813002E. IPX4 bandymo ataskaitos Nr. yra SAC2021-0813001E. Bandymo rezultatai parodė, kad jis atitinka IEC 60529-2013/Cor.2:2015 standartą.
 • *C tipo įkrovimo laidas į komplektaciją neįeina.
 • *Bluetooth® žodinis ženklas ir logotipai yra registruotieji Bluetooth SIG, Inc. prekių ženklai, o Xiaomi Inc. tokius prekių ženklus naudoja pagal licenciją.

Techniniai duomenys

ProduktasBelaidės ausinės
Ausinių tipasĮ ausis dedamos ausinės
Papildomos funkcijosJutiklinis valdymas
Papildomos funkcijosTriukšmo mažinimas
Duomenų perdavimasBluetooth 5.2
Įveikiamas atstumasiki 10 m
JungtysUSB type C
SpalvaJuoda
Matmenys24,5 x 16,7 x 24,6 mm (ausinė), 60 x 46 x 23,7 mm (įkrovimo dėklas)
Svoris36 g (dėklas), 4,2 g (ausinė)
KomplektacijaAusinės
KomplektacijaKrovimo dėklas
KomplektacijaVartotojo vadovas

Sekite naujienas

Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!

Sekite mus:

Mums svarbi jūsų nuomonė