Belaidė kolonėlė Mi Portable Bluetooth Speaker Grey View larger

30496

Mi Portable Bluetooth Speaker Grey XIAOMI belaidė kolonėlė

21,90 €

Su kompaktiška Mi Portable Bluetooth Speaker kolonėle, mėgaukitės mėgstama muzika, kad ir kur bebūtumėte!

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

More details

- +

Prekės aprašymas

Mi Portable
Bluetooth Speaker
Muzika tavo gyvenime Atspari vandeniui ir dulkėms | Ilgas baterijos veikimo laikas | Bluetooth 5.0 | Dvigubas garsas
Kompaktiška, nešiojama ir lengva Mi Portable Bluetooth Speaker yra pakankamai maža, kad galėtumėte nešiotis krepšyje arba laikyti delne. Muziką galite pasiimti bet kur, nejausdami naštos.
Modernus dizainas paslepia viską, išskyrus dinamišką garsą Kompaktiškas, bet galingas dizainas slepia išskirtinius magnetus, kanadietišką ilgo pluošto diafragmą ir pasyvųjį radiatorių, leidžiantį atkurti muziką puikia garso kokybe.
  • Magnetai iš retųjų elementų Galingi magnetai užtikrina didelį jautrumą ir tikroviškas detales.
  • Kanados ilgo pluošto diafragma Švarus ir natūralus garsas.
  • Pasyvus radiatorius Pagerina gilų bosą ir žemų dažnių atkūrimą.
IP67 įvertinimas* Mi Portable Bluetooth Speaker yra įvertinta 5 lygio atsparumui dulkėms ir vandeniui, o tai reiškia, kad vidiniai komponentai yra apsaugoti nuo prakaito, lietaus ir dulkių, todėl galite jaustis saugūs nešdamiesi ją bet kur.
10 valandų baterija, kad muzika galėtumėte mėgautis ilgiau Mėgaukitės iki 10 valandų* muzika, pilnai įkrovę didelę 2000 mAh bateriją. USB-C įkrovimo prievadas palaiko kištuko nukreipimą aukštyn arba žemyn, kad būtų galima greičiau ir lengviau įkrauti. Didesnė galia ir ilgesnis baterijos veikimo laikas reiškia, kad muzika skamba ilgiau.
Bluetooth 5.0 – greitas ir stabilus ryšys Mėgaukitės belaidžiu ryšiu su integruotu Bluetooth 5.0 lustu, kuris užtikrina suderinamumą su daugybe įrenginių, stabilų signalą, didelį perdavimo greitį ir galingą trikdžių mažinimą.
Dvigubas ryšys* stereo garsui Mi Portable Bluetooth Speaker palaiko belaidį stereo ryšį. Tai leidžia sukurti belaidę stereo konfigūraciją, sujungus dvi kolonėles. Viena kolonėle tampa dešine, kita kaire - klausymas tampa įspūdingesnis.
Aiškesnis garsas geresniems pokalbiams Atsiliepkite į skambučius bei padėkite ragelį vienu prisilietimu. Mėgaukitės aiškiu, natūraliu skambučio garsu dėl integruoto didelio jautrumo mikrofono, signalo ir triukšmo koregavimo technologijos bei integruoto aido panaikinimo.
  • Pastabos:
  • * Atsparumo dulkėms ir vandeniui bandymo įstaiga: „Shenzhen Academy of Metrology and Quality Inspection“; Bandymo ataskaita: WTI96003463.
  • * Kolonėlės baterijos veikimo trukmės bandymo sąlygos: baterija gali leisti muziką iki 10 valandų viengubu režimu, esant 60% garsumui pilnai įkrovus. Duomenys gali skirtis priklausomai nuo aplinkos ir naudojimo sąlygų. Bandymų įstaiga: „MORLAB laboratorija“. Ataskaitos numeris: SZ19110107A01.
  • * Dvigubas garso ryšys reikalauja, kad abu prijungti įrenginiai turėtų šią galimybę. Mi Portable Bluetooth Speaker parduodama kaip viena kolonėlė; Galima įsigyti dvi, kad galėtumėte naudotis dvigubo garso ryšio funkcija. Siekiant geriausio belaidžio stereofoninio garso, rekomenduojama dvi prijungtas kolonėles pastatyti 0,5–1,2 metro atstumu vieną nuo kitos.
  • * Prieš įkrovimą įsitikinkite, kad įkrovimo prievade nėra skysčių ir pašalinių daiktų. Kad vanduo nepatektų į įkrovimo prievadą, naudodami kolonėlę, sandariai uždarykite guminį įkrovimo prievado dangtelį.
  • * Jei kolonėlė sušlapo, kuo greičiau įą išdžiovinkite, kad veiktų ir išliktų geros būklės.

Techniniai duomenys

ModelisXMYX04WM
ProduktasBelaidė kolonėlė
Duomenų perdavimasBluetooth 5.0
Įveikiamas atstumasiki 10 m
JungtysUSB type C
Baterijos talpa2000 mAh
Baterijos veikimo laikasiki 10 h
Matmenys86 × 86 × 45 mm
Apsaugos klasėIP67 - apsauga nuo dulkių, panardinimas į vandenį iki 30 min. Iki 1 m gylio
Sertifikatai ir standartaiQ/WMSX 010-2018
KomplektacijaBelaidė kolonėlė
KomplektacijaUSB type C kabelis

Sekite naujienas

Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!

Sekite mus:

Mums svarbi jūsų nuomonė