XIAOMI Mesh System AX3000 View larger

33592

Maršrutizatorius Xiaomi Mesh System AX3000 (2-pack)

116,99 €

- +

Prekės aprašymas

Mesh System AX3000 (2-Pack) Palaikykite ryšį kartu su Wi-Fi 6
Stabilus Wi-Fi tinklas aprėpia daugiau nei 371 kv.m.
Dviejų juostų Wi-Fi 6 užtikrina sklandų naudojimąsi internetu
Spartus belaidis greitis iki 2976 Mbps
Patikimas ryšys iki 254 įrenginių
Xiaomi tinklo sistema užtikrina visišką aprėptį net ir esant sudėtingam namų išplanavimui Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) susijungia į bendrą tinklą, užtikrinantį Wi-Fi 6 aprėptį visuose namuose ir apimantį daugiau nei 1200 kv.m. Xiaomi Mesh System AX3000 palaiko tinklą su tuo pačiu modeliu ir/arba su Mi Router AX9000 iki 10 įrenginių. Signalas tarp skirtingų maršrutizatorių sklinda automatiškai ir sklandžiai, todėl ryšys nenutruks, jei judėsite.
Tinklinė sistema su savaiminiu pasitaisymu* Tinkle sukurtame naudojant Xiaomi Mesh System AX3000, aptikus neveikiantį įrenginį, tinklo architektūra perplanuojama, kad būtų užtikrintas normalus tinklo veikimas.
Lengvai naudojamas tinklo rinkinys yra išmanus ir lengvai įdiegiamas Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) rinkinys yra iš anksto sukonfigūruotas ir paruoštas naudoti*. Dabar lengva įžengti į spartaus interneto erą, papildomų žinių nereikia.
Pradėkite naudotis iš karto ir mėgaukitės žaibišku Wi-Fi 6. Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) siūlo 2,4 GHz ir 5 GHz dažnių maršrutizatorius, kurie turi 802.11ax technologiją. Abu maršrutizatoriai siūlo bendrą belaidžio ryšio greitį iki 2976 Mbps*. Tai beveik dvigubai greičiau už įprastą AC1200 maršrutizatorių. 1024 QAM technologija taip pat yra greitesnė nei Wi-Fi 5 256 QAM, todėl jums nereikės laukti didelės spartos interneto prieigos.
2x2 160 MHz
2x2 80 MHz
160 MHz didelis pralaidumas – puiki patirtis Jei pralaidumas panašus į greitkelį, įprastos 2 juostų eismo sistemos visada būna perpildytos. Tačiau naudojant Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack), kiekvienos juostos plotis ir greitis 5 GHz juostoje padvigubinami*. Mėgaukitės sklandžia interneto patirtimi, net kai prisijungiate prie kelių įrenginių.
Dėl didelio OFDMA perdavimo efektyvumo, sklandesnė prieiga prie interneto net keliuose įrenginiuose* OFDMA technologija leidžia maršrutizatoriams apdoroti duomenų srautus iš kelių įrenginių vienu metu. Taip efektyviai sumažinama tinklo perkrova ir ženkliai sumažinamas delsimas.
Wi-Fi 6 maršrutizatorius, palaikantis OFDMA
Priėmimas Priėmimas Priėmimas
Įprastas Wi-Fi 5 maršrutizatorius
Priėmimas Laukiama Laukiama
Stabilus interneto ryšys vienu metu 254 įrenginiams* Išmaniųjų namų era atneša vis daugiau prijungiamų įrenginių. Kiekviename Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) įrenginyje yra 256 MB RAM atminties. Galite prijungti iki 254 įrenginių, todėl sklandus interneto veikimas nenutruks net per šeimos šventes ar vakarėlius. Junkitės!
Ne tik taupantis energiją, bet ir patvaresnis „Target Wake Time“ technologija prisijungia tik tada, kai gaunamas perdavimo signalas, kitu atveju lieka miego režime. Tai efektyviai sumažina vidutines energijos sąnaudas jungiantis prie Wi-Fi įrenginių ir pailgina gaminio tarnavimo laiką. * TWT technologijas turi palaikyti galutinio taško įrenginiai.
Paprastesnė ir išmanesnė vartojimo patirtis Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) palaiko išmanųjį valdymą per „Xiaomi Home/Mi Home“ programas, supaprastindama tinklo konfigūraciją, kad net pradedantieji vartotojai galėtų lengvai pasiekti didelės spartos tinklus.
Viena pakuotė, daugiau galimybių Jeigu šis paketas neatitinka Jūsų poreikių, siūlome ir Xiaomi Mesh System AX3000 (1-Pack). Nesvarbu, ar gyvenate mažame bute, ar dideliame name su keliais aukštais, mes pagal poreikį turime tinkamą sprendimą, kad sukurtumėte norimą interneto ryšį.
Stilingas juodo stačiakampio dizainas Paslėptos dviejų juostų didelio našumo antenos, bokšto tipo šiluminė architektūra, didelis vėdinimo pralaidumas ir ypač didelis metalinis aušintuvas užtikrina stabilų veikimą.
Geresnis technologijų palaikymas
 • Spindulio formavimas Kryptinis patobulintas signalas didesnei aprėpčiai
 • BSS dažymas Protingas algoritmo optimizavimas sumažina trukdžius tarp skirtingų Wi-Fi tinklų
 • WPA3 Naujos kartos saugaus šifravimo protokolas užtikrina namų tinklo duomenų saugumą
 • IPv6 Daugiau erdvės efektyvesniam persiuntimui ir saugumui
 • Pastabos:
 • * Vaizdai šiame puslapyje yra iliustracijos, tikrojo gaminio dizainas gali skirtis.
 • * Sugedus pirmam įrenginiui, prijungtam prie IPT, visam tinklui bus nutraukta interneto prieiga, užkertant kelią savaiminiam taisymui. Todėl tai neapima pirmojo tinklo įrenginio, naudojamo IPT šviesolaidiniam ryšiui.
 • * Tik du komplekte esantys Xiaomi Mesh System AX3000 vienetai yra iš anksto sujungti vienas su kitu gamykloje – tai nėra numatyta visiems Xiaomi tinklinio maršrutizatoriaus gaminiams.
 • * 2 976 Mbps yra didžiausia teorinė belaidžio ryšio sparta, kai vienu metu naudojamos 2,4 GHz (576 Mbps) ir 5 GHz (2 402 Mbps) juostos. Faktinis greitis gali skirtis priklausomai nuo tinklo sąlygų ir aplinkos.
 • * 254 įrenginiai yra bendras 2,4G/5G/LAN ryšys laboratorijos sąlygomis.
 • * Wi-Fi aprėpties duomenis išbandė „Xiaomi“ vidinė laboratorija. Faktinė Wi-Fi aprėptis gali skirtis dėl tinklo ir aplinkos sąlygų.
 • * Norint naudoti Wi-Fi 6 (802.11ax) ir jo funkcijas, įskaitant 160 MHz, OFDMA, MU-MIMO ir 1024 QAM, reikia įrenginių, kurie taip pat palaiko atitinkamas funkcijas.

Techniniai duomenys

ModelisAX3000
ProcesoriusQualcomm® IPQ5000 (2 × Cortex A53 speed up to 1.0GHz + NPU)
Operatyvinė atmintinė (RAM)256 MB
Vidinė atmintis128 MB
Duomenų perdavimas2.4GHz
Duomenų perdavimas5GHz
Duomenų perdavimas802.11 a/b/g/n/ac/ax
Duomenų perdavimasIEEE 802.3/3u/3ab
Jungtys1× RJ-45 (WAN)
Jungtys3× RJ-45 (LAN)
JungtysMaitinimo jungtis
Operacinė sistemaMiWiFi ROM
Operacinė sistemaOpenWRT
Belaidžio perdavimo saugumasHide SSID
Belaidžio perdavimo saugumasWPA-PSK
Belaidžio perdavimo saugumasWPA2-PSK
Belaidžio perdavimo saugumasWPA3-SAE
Temperatūros ribos0°C ~ 40°C
Drėgmės diapazonas10% ~ 90% RH
SpalvaJuoda
Plotis97 mm
Aukštis222 mm
Gylis97 mm
KomplektacijaMaitinimo laidas
KomplektacijaTinklo kabelis
KomplektacijaVartotojo vadovas
KomplektacijaXiaomi Mesh System AX3000 (2vnt.)

Sekite naujienas

Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!

Sekite mus:

Mums svarbi jūsų nuomonė