25699

Mi Electric Scooter 1S XIAOMI elektrinis paspirtukas

429,00 €

Pristatymas per 3 d.d.

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

More details

- +

Rekomenduojamos papildomos prekės:

Prekės aprašymas

Mi Electric Scooter 1S

 • 30km

  Didelis atstumas
 • 25 km/h

  Maks. greitis
 • 12,5kg

  Svoris
 • 3 sekundės

  Greitai sulankstomas
 • 8,5"

  Pneumatinės padangos
 • Daugiafunkcinis
  prietaisų skydelis
 • Rėmas pagamintas
  z aviacijos aliuminio
 • E-ABS
  + diskinis stabdys

Ličio baterija su aukštu saugos standartu. 30 km* nuotolis maksimaliu 25 km/h greičiu!

Itin saugi ličio baterija su galingu maitinimo šaltiniu užtikrina saugų ir ilgalaikį veikimą. Pilnai įkrautas paspirtukas sugeba įveikti iki 30 kilometrų atstumą./p>

Trys greičio režimai, patogus perjungimas

Kelionės į darbą metu paspauskite S, kad kuo greičiau pasiektumėte tikslą. Išbandykite D režimą, norėdami atsipalaiduoti važiuodami parke, o perpildytuose bulvaruose išbandykite pėsčiųjų režimą, kad pritaikytumėte tempą savo aplinkai. Režimas pasirenkamas greitai du kartus paspaudus maitinimo mygtuką.

 • Pėsčiųjų režimas

  0-5 km/h

 • Standartinis režimas

  0-20 km/h

 • Sportinis režimas

  0-25 km/h

Naujos kartos energijos regeneracijos sistema
Kinetinę energiją ji paverčia elektra, pagerindama baterijos veikimo laiką

Kinetinės energijos atkūrimo sistema (KERS) buvo visiškai atnaujinta, ir labai pagerintas konversijos efektyvumas. Ši technologija generuoja energiją kiekvieno stabdymo ir nusileidimo nenaudojant varymo jėgos metu, ir paverčia ją tinkama naudoti elektros energija, dar labiau padidindama bendrą nuotolį. KERS efektyvumą galima reguliuoti per „Mi Home“ programą.

Vairavimas suprojektuotas taip, kad teiktų geriausią vairavimo patirtį.
Lengvas valdymas, išbandykite vieną kartą ir niekada nepamirškite

Daugiafunkcinis prietaisų skydelis

Realiuoju laiku rodomi 8 rūšių duomenys: greičio greičio režimas, galia, užrakto būsena ir kita informacija apie vairavimą.

Vienas mygtukas, daugybė galimybių*

Intuityvūs valdikliai, vienas mygtukas, kelios funkcijos: mygtukas ne tik įjungia ir išjungia maitinimą, bet ir gali naudoti perjungiant greičio režimus bei įjungiant ir išjungiant priekinius žibintus.*

Jautri droselinė sklendė

Vidutinis rankinio droselio pasipriešinimas ir greitas grįžtamasis ryšys palengvina važiavimo greitį, o pagreitis yra stabilesnis ir sklandesnis.

Patogus vairas

Vairas pagamintas iš TPR medžiagos, kuri užtikrina patogų sukibimą net ir po ilgų vairavimo valandų. Patogus vairas labai pagerina vairavimo patirtį.

Sulenkite jį per 3 sekundes.

Paspirtuko sulankstymas užtrunka tik 3 sekundes. Sulankstytas paspirtukas yra tik 49 cm aukščio. Transporto priemonė yra kompaktiška ir užima mažiau vietos, todėl ją lengvai įdėsite į bagažinę. Korpusas pagamintas iš mažo tankio, stipraus aliuminio lydinio, naudojamo aviacijos ir kosmoso pramonėje. Maksimali apkrova iki 100 kg. Mi Electric Scooter 1S, kurio svoris yra 12,5 kg, yra lengvas ir patvarus.

Suteikia jums džiaugsmo, rūpinasi jūsų saugumu

Dvigubo stabdymo sistema

Trumpesnis stabdymo kelias saugesniam vairavimui

Galiniame rate naudojamas didelis perforuotas stabdžių diskas, turintis didesnę stabdymo galią priekinis ratas yra su E-ABS regeneracine antiblokavimo sistema. Kada stabdant, priekinės ir galinės stabdžių sistemos viena po kitos įsijungia, sutrumpėja stabdymo kelias užtikrinant saugų sustojimą.

Naujos kartos 8,5" pneumatinės padangos

Padidėjęs komfortas, mažiau pastebimi nelygumai

Visapusiškai pagerintas atsparumas pradūrimui ir tvirtumas, taip pat žymiai optimizuotas atsparumas sprogimams. Padangos patvarumas buvo padidintas iki trijų kartų. Padangos ne tik užtikrina sklandų važiavimą lygiais keliais, bet ir labai stabilų važiavimą neasfaltuotais keliais, tokiais kaip žvyras, purvo keliai ir žolė.

2W itin ryškus priekinis žibintas

Jokio akinimo, patogesnis apšvietimas

Didelis naujųjų 2W priekinių žibintų ryškumas veiksmingai pagerina važiavimą naktį. Šviesos švietinimo kampas turi naują dizainą, kuris išlaiko šviesą žemiau regėjimo linijos, kad išvengtumėte akinimo.

Naujas galinis žibintas

Didesnis ir ryškesnis

Įjungus priekinį žibintą, galinis žibintas taip pat įsijungia automatiškai. Paspaudus stabdį, įsijungia galinis žibintas ir jis mirksi, kad perspėtų pėsčiuosius ir transporto priemones, esančias už jūsų, apie jūsų ketinimus. Galinis žibintas taip pat turi galinio atšvaito funkciją, užtikrinančią saugesnį važiavimą.

Papildomi priekiniai, šoniniai ir galiniai atšvaitai

Geresnis matomumas, didesnis saugumas

Atšvaitai buvo pridėti prie priekinio, šoninio ir galinio žibinto, kad dar labiau pagerintų matomumą naktį ir būtų saugu važiuojant naktį.

5 kartos intelektualioji BMS baterijų valdymo sistema

Šešios išmaniosios apsaugos apsaugo akumuliatorių ir prailgina jo tarnavimo laiką. Norėdami atidžiau stebėti akumuliatoriaus būseną, naudokite Mi Home programą. Jei yra problema ar gedimas, programa nedelsdama apie tai praneš.

 • Apsauga nuo trumpojo jungimo

 • Apsauga nuo viršsrovių

 • Dviguba apsauga nuo perkrovimo

 • Dviguba apsauga nuo iškrovimo

 • Terminė apsauga

 • Automatinis akumuliatoriaus išjungimas, kai srovė per maža

Mi Home programa, jūsų išmanusis vairavimo asistentas

Mi Scooter 1S galima prijungti prie Mi Home programos per Bluetooth, kad būtų galima užrakinti ir atrakinti, taip pat atidžiai stebėti važiavimo duomenis (pvz., Ridą, greitį, likusį akumuliatoriaus veikimo laiką ir kt.) Ir koreguoti pastovaus greičio palaikymo nustatymus*.

 • Važiavimo statistika

 • Nuotolinio užrakinimo sistema

 • Tempomatas

 • Energijos atgavimas

 • Programinės įrangos atnaujinimai

 • Bluetooth

Pastabos:

 • Bandomas akumuliatorius buvo visiškai įkrautas 75 kg apkrova 25°C aplinkos temperatūroje, važiuojant horizontaliu keliu pastoviu 15 km/h greičiu. Faktiniai rezultatai gali skirtis priklausomai nuo aplinkos, apkrovos, vėjo greičio, kelio sąlygų ir kitų veiksnių.
 • Mygtukas: jei būsena išjungta, paspauskite, kad įjuntumėte. Trumpai paspauskite vieną kartą įjungtą, kad įjungtumėte/išjungtumėte žibintus; trumpas paspaudimas du kartus iš eilės, kad būtų perjungtas greičio režimas; ilgas paspaudimas, kad išjungtumėte.
 • Tempomato nerekomenduojama naudoti intensyvaus eismo vietose, lietaus metu ar po jo.
 • Visi aukščiau pateikti duomenys buvo gauti iš Ninebot laboratorijų. Faktiniai rezultatai gali skirtis, atsižvelgiant į naudojimo sąlygų skirtumus.
 • Prieš perkant, atidžiai perskaitykite Mi Electric Scooter 1S vartotojo vadovą ir teisinį pranešimą. Naudodami Mi Electric Scooter 1S, nepamirškite laikytis vietinių įstatymų ir kitų teisės aktų.

Techniniai duomenys

Modelis1S
ProduktasElektrinis paspirtukas
Įveikiamas atstumas30 km
Maksimalus greitis25 km/h
StabdymasRegeneracinis + diskas
ApšvietimasGalinis LED
Maksimali apkrova100 kg
Baterijos talpa280 Wh
Krovimo laikasiki 5 h
SpalvaJuoda
Aukštis114 cm
Aukštis49 cm (po sulankstymo)
Svoris12.5 kg
Pagaminta išAliuminio lydinio
Apsaugos klasėIP54 - atsparumas purvui, dulkėms ir vandens purslams
Komplektacija5 varžtai
KomplektacijaElektrinis paspirtukas
KomplektacijaMaitinimo šaltinis
KomplektacijaPadangų pūtimo adapteris
KomplektacijaŠešiakampis raktas

Sekite naujienas

Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!

Sekite mus:

Mums svarbi jūsų nuomonė