Patikima ir talpi Xiaomi išorinė baterija!

Technologiškai pažangesnių prietaisų eroje poreikis turėti papildomą energijos šaltinį yra itin svarbus. Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro yra puikus sprendimas visiems, kuriems reikia pagalbos kasdien naudojant telefoną, planšetinį kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį.

Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro yra nešiojamas maitinimo šaltinis, kurio talpa 10000mAh. Dėl kompaktiškų ir patogių matmenų (sveria tik 212 gramų!) jį lengva nešiotis ir galite pasiimti su savimi bet kur. Dėl to galite būti tikri, kad energijos niekada nepritrūks, kad ir kur bebūtume!

Korpusas pagamintas iš patvarios ir pažeidimams atsparios medžiagos, kuri užtikrina patogų naudojimą bet kokiomis sąlygomis. Tuo pačiu, jis buvo sukurtas specialiai didesnės ekologijos sumetimais. Išradingas vientisas dizainas su paslėptu mygtuku išorinei baterijai suteikia modernią ir futuristinę išvaizdą, o blizgių ir matinių paviršių derinys suteikia rafinuotą išvaizdą.

...patikima viduje

Išorinėje baterijoje sumontuota iki 10000mAh talpos celė, leidžianti kelis kartus pilnai įkrauti net ir reikliausius įrenginius. Integruota greito įkrovimo funkcija leidžia įkrauti visą galią vos per kelias valandas. Jos dėka „Xiaomi 12“ (su 4500mAh baterija) galite įkrauti 1,6 karto, „iPhone 13“ (su 3227mAh baterija) – 1,9 karto.

Be C tipo USB jungties, išorinė baterija taip pat turi A tipo USB jungtį, kurios išėjimo galia iki 22,5 W. Dėl šių jungčių ir įmontuotos išmaniojo įkrovimo funkcijos, kuri automatiškai pritaiko išėjimo srovę pagal kraunamą įrenginį, vienu metu galite įkrauti kelis įrenginius nesijaudindami, kad juos sugadinsite.

Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro taip pat aprūpinta išmania apsauga nuo perkaitimo, viršįtampio ir perkrovos. Taip pat turi LED įkrovos lygio indikatorių, kurio dėka greitai pamatysite ar išmanusis telefonas ar kitas įrenginys pilnai paruoštas darbui.

Kas dar?

Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro buvo sukurtas skiriant dar didesnį dėmesį saugumui, panaudojant tuos pačius elementus, kurie naudojami elektriniuose automobiliuose. Lyginant su tradiciniais sprendimais, 21700 baterija žymiai pagerino tokius parametrus kaip talpa, energijos tankis ir įkrovimo/iškrovimo efektyvumas. Dėl šios priežasties ji suteikia vartotojams saugumą ir patikimumą.

Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro yra patikimas ir patogus energijos šaltinis, leidžiantis krauti kelis įrenginius vienu metu ir prieinamas už patrauklią kainą. Jei ieškote talpios ir greitos išorinės baterijos, Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro kaip tik jums.


Sekite naujienas

Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!

Sekite mus:

Mums svarbi jūsų nuomonė