Kaip paruošti Xiaomi elektrinį paspirtuką pavasariui?

Ar jaučiate pavasarinį energijos antplūdį? Vis daugiau salės! Jau norite vėl važiuoti paspirtuku? Puiku! Kad viskas būtų paprasčiau, štai keli patarimai kaip jį paruošti važiavimui po žiemos. Nepriklausomai nuo to, kokį modelį turite, pasiruošimo žingsniai tie patys „Mi Electric Scooter 3“, „Xiaomi Electric Scooter 4 Pro“ ir senesniems modeliams.

Kruopščiai nuplaukite

Šildymo sezono metu jūsų elektromobilio gatvėse ir padangose ​​susikaupė daug druskos, smėlio, o kartais ir pelenų. Prieš vėl naudojant, verta išvalyti bet kokį užteršimą. Tai tikrai palengvins buto ar namo, kuriame laikote Xiaomi elektrinį paspirtuką, valymą. Išdžiūvusius nešvarumus ir purvą galima lengvai pašalinti drėgnu skudurėliu. Tam taip pat galite naudoti šiek tiek švelnaus skysto muilo. Dėl šio paprasto veiksmo jūsų Mi Electric Scooter Pro 2 vėl spindės!

Svarbiausia saugumas

Įsitikinkite, kad paspirtuko padangos palaiko tinkamą oro slėgį. Slėgis galėjo sumažėti, ypač jei paspirtuką sandėliavote šaltoje vietoje. Patikrinkite ir sureguliuokite pagal paspirtuko vadove esančias vertes (jos nurodo kiek pripūsti padangas pagal vairuotojo svorį). Šį darbą atlikti jums padės oro pompa „Mi Portable Electric Air Compressor 1S“ arba galite nuvykti į degalinę, kurioje yra kompresorius.

Įsitikinkite, kad paspirtuko stabdžiai veikia ir nesulimpa. Taip pat patikrinkite stabdžių trinkelių būklę ir, jei reikia, jas pakeiskite. Būtinai patikrinkite apšvietimą – patikrinkite, ar tinkamai veikia paspirtuko priekinė ir galinė LED lemputės, taip pat atkreipkite dėmesį į stabdžių žibintą.

Paskutiniai pasiruošimai

Nepamirškite įkrauti savo Xiaomi paspirtuko prieš išvykdami į kelią. Prijunkite įrenginį prie įkroviklio ir palaukite, kol baterija bus įkrauta 100%.

Priedai

Galiausiai, jei dar neturite, rekomenduojame įsigyti šalmą „Mi Commuter Helmet“ bei pirštines „Xiaomi Electric Scooter Riding Gloves“ kurios pridės ne tik komforto, bet ir saugumo. Nedidelius daiktus labai patogu susidėti į paspirtuko kuprinę „Xiaomi Electric Scooter Storage Bag“.

Atlikę aukščiau nurodytus veiksmus, turėtumėte išbandyti savo Xiaomi paspirtuką saugioje vietoje, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia tinkamai. Ir mėgaukitės važiavimu. Linkime gražių kelionių, plataus kelio ir saulėtų dienų!


Sekite naujienas

Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!

Sekite mus:

Mums svarbi jūsų nuomonė