Kaip pakeisti SIM ir microSD korteles Xiaomi telefone?

Gyvenime kartais daugiausiai problemų sukelia paprasčiausi dalykai. Startuojame su naujienų skiltimi, kuri, tikimės, padės gyventi lengviau. Nusipirkote Xiaomi, Redmi arba POCO telefoną? Puiku! Pirkote iš autorizuotos Xiaomi parduotuvės Vilniuje, Kaune ar www.mi-home.lt? Dar šauniau! Dabar tereikia į jį įdėti SIM kortelę ir, jei į telefoną dedasi atminties kortelė, išplėsti atminį su microSD kortele. Skamba parastai, tiesa? Nebūtinai :) Todėl pateikiame nuorodas kaip tai atlikti žingsnis po žingsnio.

Kaip į Xiaomi, Redmi ir POCO telefonus įdėti SIM ir microSD korteles?

1. Prieš keičiant korteles, įsitikinkite, jog telefonas išjungtas.

2. Pasiruoškite SIM dėklo atidarymo raktą. Jei šį raktą pametėte, nesijaudinkite. Galite panaudoti išlankstytą sąvaržėlę, plaukų smeigtuką, bukąjį adatos galą arba kitą ploną neaštrų daiktą.

3. Suraskite kortelės dėklo vietą telefono šone ir į jo skylutę įkiškite raktą (ar kitą ploną neaštrų daiktą), kol dėklas šiek tiek iššoks. Ištraukite raktą ir švelniai ištraukite kortelės dėklą su pirštais. Jei SIM kortelės dėklą surasti sunku, jo vietą galite rasti telefono instrukcijoje.

4. Priklausomai nuo to, koks pas jus Xiaomi, Redmi arba POCO telefonas, galite rasti vieną dvi ar net tris kortelių dėtuves. Tai priklauso nuo to, ar jūsų išmanusis telefonas palaiko dviejų SIM kortelių technologiją, ir ar yra galimybė išplėsti atmintį su microSD kortele.

5. Švelniai sulygiuokite SIM arba microSD kortelę į dėklo įdubą-trafaretą. Atkreipkite dėmesį į vieną „nupjautą“ SIM kortelės kampą. Nesijaudinkite dėl krypties, jo forma sukurta taip, kad galimas tik vienas teisingas įdėjimo variantas. Tada įstumkite dėklą atgal į telefoną, būkite atsargūs, kad jame esančios kortelės neiškristų.

6. Jei turite senesnę SIM kortelę, pagamintą naudojant 3G arba 2G technologiją, turėsite apsilankyti tinklo operatoriaus salone, kad ją pakeistumėte (paprastai nemokamai). Nerekomenduojame patiems pjaustyti senesnės SIM kortelės versijos į naują formatą, nes atskiros jų versijos skiriasi ne tik pločiu ir aukščiu, bet ir storiu, todėl gali tinkamai neįsidėti ar net užstrigti.


Sekite naujienas

Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!

Sekite mus:

Mums svarbi jūsų nuomonė