Kaip įdiegti „Mi Home“ programėlę „Xiaomi“ telefone?

„Mi Home“ („Xiaomi Home“) mobilioji aplikacija – tai savotiškas „Xiaomi“ įrenginių komandų centras, leidžiantis ne tik juos valdyti, bet ir pasiekti daug naudingos informacijos. Labiau pažengusiems vartotojams tai yra plati automatizavimo planavimo sistema, kuri atveria daug galimybių, kurios palengvina ir padaro gyvenimą malonesnį. Prieš pradėdami diegti, pažvelkime į kelių produktų pranašumus, kuriuos galite naudoti su programėle.

Xiaomi Smart LED Bulb Essential (White & Color)

Verta investuoti į išmanųjį apšvietimą, kuris vienu ekrano prisilietimu ar paprasta balso komanda užpildys kambarį romantiškomis spalvomis, sukurs nuotaiką nepamirštamam vakarui ar vakarėliui!

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite

Kambario kampe pastebėję švelniai dūzgiantį oro valytuvą žinokite, kad galite nuotoliniu būdu valdyti jo veikimą, pasitikrinti siūlomą filtro keitimo datą ir sukurti automatinę taisyklę, pavyzdžiui leidžiančią įrenginiui automatiškai persijungti į nakties režimą nuo tam tikros valandos.

Mi Body Composition Scale 2

Ar vonioje jūsų laukia svarstyklės, kurios tiksliai patvirtina pažangą, padarytą vykdant Naujųjų metų pažadus? Jei taip, puiku – galite susieti savo įrenginį su programėle ir mėgautis pasiekimų istorija bei išsamia kūno sudėties analize. Visada po ranka!

Xiaomi Smart Blender

Prijunkite įrenginį prie „Mi Home“ programos ir naršykite šimtus internetinių kokteilių, sriubų, desertų ar karštų gėrimų receptų. Pradėkite šildymą iš savo išmaniojo telefono ir paruoštas maistas jūsų jau lauks grįžus iš darbo ar sporto salės!

Xiaomi Humidifier 2 Lite

Šildymo sezonas daro savo, o tai neigiamai veikia drėgmės lygį namuose. Nustatykite drėkintuvo darbo laiką telefone arba perjunkite į automatinį režimą, kad įrenginys pasirūpintų optimaliomis sąlygomis jūsų namuose!

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite

Patogiai įsitaisę ant sofos planuokite dulkių siurblio darbo laiką, naršykite jo sukurtą virtualų žemėlapį ir patikrinkite dulkių talpos lygį. Tai ir dar daugiau rasite Mi Home programėlėje!

Kaip įdiegti?

Android

Tai taip paprasta! Tereikia telefone paleisti „Play Store“ programą, prisijungti prie „Google“ paskyros ir ieškoti „Mi Home“ programos. Spustelėkite „Įdiegti“ ir viskas, nuo šiol galėsite mėgautis visais Xiaomi išmaniųjų įrenginių privalumais!
Nerandate programėlės parduotuvėje? Spustelėkite čia ir mes nukreipsime.

iOS

Turite telefoną su nukąstu obuoliu? Procedūra šiuo atveju yra tokia pat paprasta. Išmaniajame telefone paleiskite programą „App Store“, prisijunkite, tada raskite ir atsisiųskite „Xiaomi Home“ programą.
Nerandate programėlės parduotuvėje? Spustelėkite čia ir mes nukreipsime jus tiesiai į jį.


Sekite naujienas

Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!

Sekite mus:

Mums svarbi jūsų nuomonė